logo TZB-info

Řešení vytápění pro vaši provozovnu, truhlárnu, výrobu nábytku! Kotle HAMONT šetří za vás!

Automatické kotle na dřevní biomasu HAMONT – úsporný pomocník při vytápění středních i velkých objektů v kaskádě až do výkonu 2 MW. Specialista na dřevní štěpku, drcené dřevo i pelety.

Firma CSTfire s.r.o. vám nabízí řešení v podobě realizace dodávek a zprovoznění automatických teplovodních kotlů značky HAMONT ve výkonech 40 až 101 a 150 až 500 kW na dřevní odpad – štěpku, drcené dřevo, hobliny do vlhkosti 35 %, měkké brikety i drcenou dřevotřísku nebo dřevní peletu včetně vyřešení dopravy paliva od zásobníků ke kotli.

Kotle HAMONT splňují nejpřísnější požadavky na účinnost i emise – třídu kotle 5 dle ČSN EN 303-5:2013 i požadavky Nařízení Komise (EU) č. 2015/1189 o EKODESIGNU!

Využijte naše dvacetileté zkušenosti ve svůj prospěch! S našimi kotli můžete jenom získat! I vy se můžete stát energeticky nezávislými!


CSTfire s.r.o.
logo CSTfire s.r.o.

Výroba a prodej teplovodních automatických biomasových kotlů na štěpku, pelety, hobliny, měkké brikety, drcené dřevo zn. HAMONT 40 - 500 kW. Vysoká účinnost, GSM modul, dotykový displej, vzdálený přístup, ekonomika provozu.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.