logo TZB-info

Vačkové spínače v té nejvyšší kvalitě

Datum: 14.5.2019 03:01  |  Organizace: OBZOR, výrobní družstvo Zlín  |  Firemní zpráva

Za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od výrobce OBZOR Zlín stojí precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení i výstupní kontroly mechanické a elektrické trvanlivosti.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
76302 Zlín

tel.:+420 577 195 111
e-mail:
web:www.obzor.cz
Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku.
Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku.

Druhy a způsoby prováděných zkoušek vačkových spínačů předepisují elektrotechnické normy, jejichž splněním OBZOR garantuje způsobilost vačkových spínačů pro použití na evropských trzích. „Po sestavení spínačů je prováděna jejich 100% vizuální kontrola i funkční zkouška na elektrickém zkušebním zařízení. Ze závodu tak neodejde jediný vačkový spínač, který by nebyl pečlivě vyzkoušen a zkontrolován,“ říká Marek Beneda, obchodně technický zástupce společnosti OBZOR Zlín.

Vše pro spokojenost zákazníků

Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku, kterou dává najevo, že kvalitě svých výrobků opravdu věří. Za vše hovoří spokojení zákazníci: „S produkty společnosti OBZOR Zlín máme dlouholeté zkušenosti. Do našich výrobků jsme testovali i vačkové spínače od jiných výrobců, ale ukázalo se, že ty od OBZORu jsou kvalitativně na lepší úrovni,“ říká Ing. Vlasta Slámová, zástupkyně ředitele společnosti ALFA IN, tradičního českého výrobce svařovacích a plasmových řezacích strojů, transformátorů, plynových filtrů a elektrocentrál, a dodává: „Většinu vačkových spínačů využíváme pro svářecí stroje, u nichž slouží ke dvěma účelům. Prvním je jeho použití jako hlavního vypínače, tím druhým je pak ovládání změny výkonu svářecího stroje. Na začátku naší vzájemné spolupráce jsme odladili naše požadavky a OBZOR pro nás vyrobil spínače na míru: s osmi polohami spínání. Nestandardním přáním, kterému bylo ze strany výrobce vyhověno, byla i silnější aretace při přepínání jednotlivých poloh.“
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Z článku Osvětlení Zumtobel nachází uplatnění ve výrobních podnicích i chemickém průmyslu, zdroj TZB-info

Možnosti úspor v osvětlovacích soustavách

7.5.2019 | Ing. Mgr. Michal Staša, SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú.
Při rekonstrukci původní zářivkové soustavy je možné počítat s dobou návratnosti cca 6-10 let. Dobu návratnosti samozřejmě zvyšuje započítání rekonstrukce elektroinstalace a případné doplnění řídicího systému.
© ČEZ, a.s.

ČEZ nabízí elektrické vozy v balíčku s dobíječkou, kontrolou elektroinstalace a zelenou elektřinou

7.4.2019 | ČEZ, a.s.
Elektromobilitu jako komplexní službu začal pro domácnosti a živnostníky poskytovat ČEZ Prodej. Společně s koupeným vozem nabízí také wallbox, kontrolu dostatečné robustnosti elektroinstalace pro domácí dobíjení, čip pro dobíjení ve veřejných stanicích nebo zelenou elektřinu pro domácnosti elektromobilistů. ČEZ Prodej nabízí zároveň financování koupě elektromobilu prostřednictvím výhodného úvěru.

Studie: Elektromobily v Česku přibývají pomalu, důvodem je cena

5.4. 10:29   Počet elektromobilů v tuzemsku zvolna roste, proti dalším evropským státům však Česko výrazně zaostává. více >>>
Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.