logo TZB-info

Vánoční dárek od Hydronic Systems

Datum: 28.12.2017 4:57  |  Organizace: Hydronic Systems Prague s.r.o.  |  Firemní zpráva

Protože na Ježíška už pár let nevěříme, připravili jsme vám všem vánoční dárek sami. Rozbalte si HS aplikaci pro návrh a kontrolu nastavení regulačních a vyvažovacích ventilů HYDRONIC SYSTEMS

Hydronic Systems Prague s.r.o.
Jesenická č.p. 513
252 44 Psáry, Dolní Jirčany

tel.:244 466 792-3
e-mail:
web:www.hydronic.cz

HS návrhová aplikace je učena pro každého, kdo se při projekci, montáži, zprovoznění a následném provozu setkává s ventily HYDRONIC SYSTEMS. Umožňuje návrh jak ze zadaného průtoku tak z instalovaného výkonu a delta T stejně jako zpětnou kontrolu nastavení již instalovaných ventilů. Obsahuje všechny ruční i automatické vyvažovací ventily, regulátory tlakové diference i tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily HYDRONIC SYSTEMS:

  • Ruční vyvažovací ventily D9505, D9525, D9535 a 447
  • Automatické vyvažovací ventily A E-Just, AB E-Just a SH
  • Regulátory tlakové diference PV Compact a 224
  • Tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily Optima Compact

Součástí aplikace je i kompletní technická dokumentace včetně návodů k instalaci a obsluze. V terénu bez potřebných podkladů? S HS aplikací už nikdy!

Aplikace je ke stažení z „Obchod Play“, jako klíčové slovo pro hledání doporučujeme „hydronic systems“ nebo prostě „vyvažovací ventil“ nebo jednoduše využijte přímý odkaz.

Aplikace je kompletně v češtině je vyvinuta ČR a i do budoucna ji budeme rozšiřovat s ohledem na specifické technické i legislativní potřeby českého trhu.

Vše dobré v roce 2018!

Vánoční dárek od Hydronic Systems
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

GDPR pro projektanty a techniky a novinky ve zdravotní technice 2018

14.3.2018 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Seminář, který pořádá STP od r. 2002, je letos v trochu jiné podobě. Kromě tradičních novinek pro návrh a provoz vnitřních vodovodů a kanalizace bude čas věnován i příkladům, jak se připravit na novou legislativu ochrany osobních údajů, která bude platit od května 2018.

PVK připomínají: zabezpečte vodoměry proti mrazu

27.2. 2:13   Pokud totiž dojde k poškození vodoměru vinou špatné ochrany, tak si klient náklady na jeho výměnu hradí sám. „Výměna toho nejběžnějšího vodoměru stojí přes dva tisíce korun. více >>> (Pražské vodovody a kanalizace, a. s.)
Mobilní soběstačný dům Jasněnka

Soběstačné mobilní domky – fikce nebo realita?

25.2.2018 | Markéta Gregarová
3 mobilní domy, ojedinělý projekt architekta Kožnara, jsou energeticky soběstačné. Při využití dešťové vody se objevily problémy s velikostí střechy, umístěním nádrže, ale i českou legislativou. Na téma využití dešťové vody, dotace a ceny vody vás zveme i na Aquatherm 1. 3. 2018.
Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro trubky FV plast

Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro FV plast bude předána na Aquathermu

24.2. 0:10   Cechu topenářů a instalatérů České republiky, autorizované společenstvo udělí společnosti FV-Plast, a.s. značku Kvalita Garantována CTI ČR, za produkty - Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR 7,4. více >>>

Stoky pod Prahou procházejí pravidelnou kontrolou

22.2.2018 | Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Pracovníci Pražských vodovodů a kanalizací v loňském roce v rámci preventivního průzkumu prohlédli 152 kilometrů kanalizace. Zároveň zrevidovali 1 980 vstupních šachet a objektů na stokové síti. Co do kanalizace nepatří?
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.