logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

DEVIreg™ Touch - nová generace termostatů

DEVIreg™ Touch je nová generace termostatu pro ovládání elektrického topení, který v sobě spojuje pokročilé funkce, jednoduchost ovládání a dokonalý design.

Zařízení se ovládá přes 2” dotykový displej, k volbě nejrůznějších funkcí vám většinou stačí jen jeden dotyk. Ovládání je tedy velmi intuitivní.

Termostat DEVIreg™ Touch zvládá všechny běžné funkce i pokročilejší možnosti nastavení a regulace vašeho otopného systému. S přesností nastavení 15 minut si můžete zvolit dvě období komfortní a útlumové teploty. Časové rozvržení těchto teplotních období si můžete zvolit pro každý den zvlášť. Tlačítko pro režimy Pryč, Ochrana proti mrazu, Vypnutí časovače a Vypnutí.

Funkce pro úspory tepla

S rostoucími cenami energií se stále důležitější stává také problematika energetických úspor. Termostat DEVIreg™ Touch vám s šetřením energiemi pomůže. Termostat je vybaven funkcí detekce otevřeného okna a okamžitého vypnutí podlahového vytápění. K úspornějšímu provozu topení v domácnosti vám navíc pomůže také displej, který přehledně zobrazuje údaje o okamžité spotřebě energie. Výrobce tohoto zařízení uvádí, že termostat DEVIreg™ Touch vám sníží spotřebu elektrické energie na vytápění až o 12 %.

Flexibilní design - od hravého po elegantní


Vyzkoušejte si náš virtuální termostat DEVIreg Touch™

Zapomeňte na nevzhledné přístroje v šedých či černých plastových krabičkách. Nová generace termostatů, do které patří i DEVIreg™ Touch, splňuje ty nejpřísnější požadavky na design a neudělá ostudu ani v esteticky nejvybroušenějších interiérech. Dominantním prvkem jejich designu je elegantní displej s neutrálním orámováním. Celé zařízení lze přitom umístit do nejrůznějších rámečků pro elektropřístroje od celé řady výrobců.

Vyzkoušejte si jej na webu

Ovládání termostatu si můžete vyzkoušet v interaktivní aplikaci na webu výrobce. Stačí jen v mobilním telefonu naskenovat následující QR kód, případně navštívit internetové stránky www.touch.devi.cz.


Danfoss s.r.o. - elektrické podlahové vytápění DEVI
logo Danfoss s.r.o. - elektrické podlahové vytápění DEVI

Komfortní a úsporné elektrické podlahové vytápění DEVI, temperování studených podlah. Ochranný systém pro venkovní plochy, střechy, okapy, žlaby a svody před ledem a sněhem, ohřevy potrubí. Topné kabely, rohože, regulace. Projekty - dodávky - montáže ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.