logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Huntsman Building Solutions

huntsmanbuildingsolutions.com
logo Huntsman Building Solutions

Huntsman Building Solutions - stříkaná pěnová izolace

H2Foam Lite
H2Foam LiteH2Foam Lite

H2Foam Lite

H2Foam Lite je synonymem nejvyšší kvality

Stříkaná pěna s otevřenou strukturou buněk společnosti HBS poskytuje lepší vzduchovou bariéru než tradiční izolace stěn, podlah a střech. Stříkaná pěnová izolace přilne na většinu konstrukčních povrchů a expanduje  až na 100násobek své původní velikosti, čímž vytvoří vzduchotěsný plášť budovy. Společnost HBS byla průkopníkem ve vývoji stříkaných pěnových izolací s otevřenou strukturou buněk pomocí inovativní technologie, nyní je běžným stavebním materiálem v mnoha zemích. Materiál H2Foam Lite ve schválené skladbě konstrukce splňuje přísné požární předpisy. Všechny produkty HBS splňují hygienické normy.

Vodou nadouvaná pěna s otevřenou strukturou buněk s vysokou tepelnou účinností je navržená tak, aby byla vaše konstrukce vzduchotěsná a zároveň propustná pro vodní páru. Nejlepší výtěžnost a nízká absorpce vody. Vhodné pro obytné i komerční budovy.

VÝHODY PRODUKTU
Velmi dobrý tepelný odpor, λ=0,038 w/mK
Vzduchotěsná a paropropustná izolace
Velmi nízká absorpce vody 0,3 kg/m²
Žádné emise, třída VOC A+
Certifikováno v celé EU
Třída požární odolnosti E
Lze aplikovat do -15°C

Aplikace je provedena certifikovanými pracovníky, dle schváleného technologického postupu - od převzetí stavby, vymezení rizik, ochrany pohledových konstrukcí, kontrolu adheze, kontrolou celistvosti,  dodržování BOZP až po předání díla.

 

 

www


H2Foam Lite E

H2Foam Lite E

H2FOAM LITE E stříkaná pěna s otevřenou strukturou buněk, která má mírně vyšší hustotu a lepší tepelnou vodivost. Velmi dobrá přilnavost a soudržnost, nízká absorpce vody, vzduchotěsná a paropropustná. Navrženo pro zvýšení energetické účinnosti vaší budovy. Nejčastěji se používá pro přímé izolace SDK stropů vazníkových střech v rodinných domech typu bungalow.

 

VÝHODY PRODUKTU
Hustota 8 kg/m³
Nízká absorpce vody 0,3 kg/m²
Velmi dobrý tepelný odpor s λ = 0,037 w/mK
Třída reakce na oheň E, bez odkapávání
Vzduchotěsná a paropropustná izolace
Certifikace po celém světě
100% buněk s otevřenou strukturou

Izolace ve formě stříkané pěny je udržitelnou součástí vysoce úsporného domu a přináší výhody, kterých s tradiční izolací jednoduše nedosáhnete. 

www


H2Foam Lite Pus

H2Foam Lite Plus

H2FOAM Lite Plus je TOP produkt z naší řady izolačních pěn s otevřenou buněčnou strukturou. Má vynikající tepelný odpor, dokonale přilne ke všem povrchům a snadná je i její aplikace. 

Rychlá a snadno aplikovatelná pěna s otevřenou strukturou buněk, vhodná pro vnitřní aplikace s vynikající tepelnou vodivostí v rámci pěn s otevřenou strukturou buněk. Pro difuzně otevřené a energeticky účinné konstrukce. Jedná se o nejčastěji používaný produkt pro čerpání dotací z programu „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM“.

VÝHODY PRODUKTU
Vysoký tepelný odpor s λ= 0,036 w/mK
Paropropustná izolace
Vyšší objemová hmotnost 10kg/m³
Třída reakce na oheň E
Snadná aplikace
Aplikace i v zimním období
Vynikající přilnavost k většině povrchů
Flexibilní

Po nástřiku vznikne kompaktní izolační vrstva bez spojů a netěsností, což je nesporná výhoda oproti klasickým skládaným či rolovaným izolacím. Další výhodou kvalitních polyuretanových izolací je objemová a tvarová stálost.

www


HFO Pro 1
HFO Pro 2

Heatlok HFO Pro

Heatlok HFO Pro je stříkaná pěnová izolace od HBS s uzavřenou strukturou buněk a překonává tradiční izolaci tím,  že poskytuje vzduchovou bariéru, parozábranu a retardér v jednom aplikačním kroku. Stříkaná pěnová izolace je schopna přilnout na většinu povrchů a během expanze vytváří vzduchotěsný plášť budovy. Kromě toho nabízí vynikající, vysoce výkonné řešení pro komerční, obytné, průmyslové a zemědělské budovy.

Prémiová pěna s uzavřenou strukturou buněk - snadnější a rychlejší nástřik. Je navržena jako kontinuální izolační řešení, které pomáhá chránit před vzduchem, teplem, vodou a parami; s vynikající přilnavostí a pevností v tlaku.

 

VÝHODY PRODUKTU
Vysoký tepelný odpor s λ = 0,025 w/mK
Až 50 mm v jedné vrstvě
Používá ekologické nadouvadlo HFO
Třída reakce na oheň E
Certifikace po celém světě
Dokonalá přilnavost
Aplikace nástřiku do -5°C

Heatlok HFO Pro je zároveň velmi účinnou izolací proti radonu, při aplikaci na podlahu. Účinnost protiradonové izolace Heatlok HFO Pro je několikanásobně lepší než běžně používané PE folie.

 

www


EZ 1
EZ bazenEZ 3

Heatlok EZ

Heatlok EZ je pěna s uzavřenou strukturou buněk nové generace vhodná pro použití v obytných, komerčních a zemědělských budovách. Dodá vaší budově vynikající izolační parametry, které byly dlouhodobě testovány. Používá ekologicky šetrné nadouvadlo HFO.

VÝHODY PRODUKTU
Vynikající lambda 0,026 W/m.K
Žádné tepelné mosty
Poskytuje parotěsnou zábranu nebo retardér (závisí na tloušťce).
Pomáhá zpevnit stěnové konstrukce
Třída reakce na oheň E
Pevná struktura s uzavřenými buňkami

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.