logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Mezinárodní studentská soutěž Multi-Komfortní dům ISOVER

ISOVER vyhlásil zadání dalšího ročníku Mezinárodní studentské soutěže v návrhu Multi-Komfortního domu Isover 2018.

Finále studentské soutěže MCH Astana 2016
Finále studentské soutěže MCH Astana 2016

Studenti, kteří se umístí na prvních třech místech, dostanou kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 15. – 18. května 2018 v Dubaji.

Soutěž je určena studentům architektury a stavebního inženýrství z vysokých škol ve všech zemích, kde ISOVER působí. Účastníky mohou být jednotlivci nebo až tříčlenné týmy a každý smí do národního kola soutěže přihlásit pouze jeden projekt v jedné zemi. Letošní zadání cílí na rozvojovou multikulturní oblast v Dubaji. Studie bude zahrnovat návrh polyfunkční zástavby korelující s místní tradicí a reagovat na současné trendy udržitelnosti.

Soutěž Multi-Komfortní dům ISOVER mi dala výjimečnou příležitost porovnat moje schopnosti architekta v mezinárodním měřítku. Hodnocení úrovně architektury není jednoduché, ale velmi inspirativní bylo porovnání grafického prezentování projektů napříč soutěžícími. Mnoho nově vzniklých přátelství držíme s kolegy dodnes, a dokonce se občas i navštívíme. Díky soutěži jsem navázal spolupráci s Isoverem a nakonec i dostal nabídku pracovní pozice,“ říká Ing. arch. Josef Hoffmann, spoluautor českých vítězných projektů z let 2015 a 2016.

Bližší informace o soutěži jsou k na stránkách ISOVER.

Přehlední informace i o předešlých ročnících soutěže naleznete na mezinárodních stránkách Isover.


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu: produkty z čedičové i skelné vlny, expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.