logo TZB-info

Dřevěné podlahy Boen DesignWood - Supellex

Datum: 14.5.2019 4:24  |  Organizace: Supellex - svět podlah s.r.o.  |  Firemní zpráva

Proč si vybrat podlahy z tvrdého dřeva? Není to jen podlaha! Je to největší kus nábytku v místnosti.Když si od nás koupíte dřevěnou podlahu, vyberete si kvalitu, inovaci a úctu k přírodě!

Supellex - svět podlah s.r.o.
Kaštanová 125a
62000 Brno

tel.:720 626 089
e-mail:
web:www.supellex.cz

DŘEVĚNÉ PODLAHY BOEN DESIGNWOOD - SUPELLEX

Nad množstvím kvalitních podlahových krytin, které nabízí současný trh, zůstává někdy zákazník naprosto bezradný, protože najednou neví, kterou z krytin vybrat. Dobrým průvodcem může být SUPELLEX - váš svět podlah.
Pro milovníky dřeva nabízíme dekorativní třívrstvé podlahové krytiny od celosvětově známého norského výrobce BOEN. Tato firma se výrobě kvalitních a zdravotně nezávadných podlah věnuje již od 17. století a jejími základními principy jsou respekt k přírodě a ke zdrojům, které nám může poskytnout, respekt k řemeslnému umění při práci s dřevem a respekt ke zdravému bydlení.

Dřevo má přirozenou krásu, je teplé, robustní a trvanlivé. Kolekce BOEN DesignWood vás přesvědčí, že dřevěná plovoucí podlaha je pro vás optimální volba. Speciální montážní technologie BOEN X-PRESS vám umožní rychlé, snadné a čisté položení této podlahy – jednotlivé desky do sebe jednoduše zacvaknete a hlasité „lupnutí“ vás ubezpečí, že máte lamely spojeny správně. Kdo chce, ten může při pokládce dřevěných desek použít i celoplošné lepení.

Lze je také dobře renovovat, čímž vlastně můžeme považovat dřevěnou podlahu za investici na celý život. Dřevěné podlahy BOEN DesignWood jsou vhodné do celého bytu, od kuchyně až po dětský pokoj, dokonce je lze použít i v kombinaci s podlahovým vytápěním.
Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů kde vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Výroba sádrokartonu, zdroj článek ESTAV.cz Jak se vyrábí sádrokarton u Mělníka

Sádrokarton má dnes výročí, slaví 125 let

22.5.2019 | redakce
Augustine Sackett v USA vynalezl systém vrstvení desek pro příčky a 22. 5. 1894 požádal o patent. Od té doby se hodně změnilo. Vlastnosti, nabídka, speciální provedení pro vybrané účely.
Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.