logo TZB-info

Vždy o stupeň lepší – prvková schodiště Dennert

STEP – rozmanité možnosti pro cestu vzhůru. Prvkové schodiště od firmy Dennert se vždy hodí. Máme více než 18.000 typových řešení schodišť pro Vaše stavby.

Schodiště není pouhé spojení mezi dvěma podlažími – dokáže mnohem víc. Je součástí zařízení domu, nabízí možnost posadit se, slouží jako místo komunikace a nadto je také vizitkou Vašeho osobního životního stylu.

  • Individuální řešení bez omezení
  • Superrychlá montáž
  • Prvotřídní povrchová úprava
  • Hodí se pro všechny typy krytin
  • Účinná ochrana proti hluku

Časově a materiálově náročné bednění, vyztužování a betonování betonových schodů přímo v domě již dnes není efektivní. Objednejte si schodiště jednoduše u firmy Dennert. Disponujeme totiž jednou z největších továren na schodiště v Evropě. Zde se za optimálních podmínek a v každém počasí vyrábějí schodiště.

Ať pro vnitřní nebo venkovní prostory, Dennert dodává velmi přesně vyrobená betonová schodiště, která vycházejí vstříc každému požadavku: jsou okamžitě zatížitelná, odolná, bezpečná a jsou opticky přitažlivá. Naše schodiště splňují přísné požadavky protipožární ochrany a předpisy pro ochranu před kročejovým hlukem.

Prvková schodiště se vyrábějí jako stavební díly ihned připravené k montáži. Inteligentní výrobní technika umožňuje vyrábět schodiště v přímém provedení, popř. jednou 1/4-točitá, nebo dvakrát 1/4-točitá. Kromě toho lze ke všem variantám realizovat také vhodnou podestu, takže je prakticky pro každý požadovaný půdorys k dispozici dokonalé řešení schodiště.

Prvková schodiště Dennert jsou již z výroby připravena na předpokládané pozdější použití: Vynikající hodnoty zvukové izolace, hladké, resp. ručně vyhlazené podhledy, broušené schodové stupně a zabudované závitové vložky, resp. speciální pouzdra pro montáž ochranného zábradlí. Montáž schodiště vyřídí tým Dennert za pouhých asi 30 minut. Po montáži je schodiště okamžitě plně nosné a pochozí.

Zjistěte více o prvkovém schodišti od firmy Dennert.

Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG
logo Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Dennert Vám nabízí nejefektivnější sofistikovaný prefabrikovaný stropní systém (ne SPIROL) zaměřený na bytovou výstavbu. Do systému lze integrovat stropní topení/chlazení, vzduchotechniku, osvětlení atd. Nabízíme také největší výběr prefabrikovaných ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.