logo TZB-info

Jak si včas zajistit náhradní plnění 2019

Datum: 12.3.2019 4:30  |  Organizace: D.I. SEVEN, a.s.  |  Firemní zpráva

V tomto článku se dozvíte, jak si včas zajistit náhradní plnění pro rok 2019, co všechno potřebujete a na co nesmíte zapomenout.

D.I. SEVEN, a.s.
Randova 3205/2
150 00 Praha 5

tel.:318 404 329
e-mail:
web:www.diseven.cz

Jak si včas zajistit náhradní plnění 2019

1) Vyberte si dodavatele

Vybrat si kvalitního dodavatele je jeden z klíčových kroků ke spokojenosti. Důležité je vybrat si dodavatele, který nabízí služby, které budou Vaší společnosti užitečné. Jsme jedním z dodavatelů, u kterého si můžete vytvořit plán služeb v rámci náhradního plnění přímo na míru.

2) Kontaktujte obchodníka

Kvalitní obchodník Vám díky svým zkušenostem doporučí služby na míru a představí regionální reference. To vše u Vás ve firmě, nebudete muset nikam jezdit.

3) Seriózní dodavatel

Pokud si vyberete seriózního dodavatele, bude schopný Vám sdělit optimální výši rozpočtu pro daný rok, někteří mají i praktické kalkulačky. To jsou aplikace na webových stránkách, díky kterým si můžete spočítat kolik ušetříte, když odebíráte služby v rámci náhradního plnění.

4) Odběr služeb

Odběr služeb si v rámci náhradního plnění sjednejte smluvně.

5) Konec roku

Koncem každého roku dochází k vyhlášení průměrné mzdy za I. až III. čtvrtletí daného roku, která určuje výši náhradního plnění. Po aktuálním přepočítání si můžete doobjednat služby nebo splnit povinný podíl odvodem peněz státu.

6) Administrativa

Administrativu má na starosti dodavatel. Vy se jen ujistěte, že je vše ve správném termínu zavedeno do evidence MPSV.

7) Formulář o splnění povinného podílu

Do 15. 2. následujícího roku musíte vykázat příslušného úřadu práce formulář o splnění povinného podílu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Pracovní úraz: Letos náleží zaměstnancům větší odškodné

24.3. 1:09   Uznaný úraz či nemoc je nezbytným předpokladem pro čerpání náhrad za ztrátu výdělku. Za základ výpočtu se bere průměrný výdělek před vznikem škody. více >>>

Súbor bytových domov a jeho navrhovanie s využitím BIM procesov

18.3.2019 | Ing. Kamil Laco, PhD., Stavebná fakulta STU v Bratislave, Katedra betónových konštrukcií a mostov
BIM procesy priniesli do projekcie zlepšenú koordináciu medzi jednotlivými profesiami a v prípade profesie statiky uľahčenie prác pri vytváraní modelu nosnej konštrukcie. Odstránila sa duplicitná robota, kde museli byť tie isté konštrukčné prvky byť modelované dvoma kanceláriami, ako architektonickou, tak aj statickou. Naviac sú teraz tieto modely prepojené a zároveň koordinované. Celý proces si v tomto článku predstavíme na projekte nosnej konštrukcie súboru bytových domov so spoločným podzemným podlažím. Je navrhovaný na základe platných európskych noriem s využitím BIM procesov pri jeho návrhu aj výkresovej dokumentácie. Štvorica bytových domov je delená na 4 bloky (každý blok pre príslušný bytový dom), delený na 4 dilatačné celky. Bloky A a B vytvárajú 1 spoločný celok, blok C a blok D osobitné celky a 1 podzemný blok prepája bloky C a D. Počas celej projekčnej fázy projektu pre stavebné povolenie bol 3D model nosnej konštrukcie prepojený s architektonickým modelom, čo zabezpečovalo koordináciu medzi architektonickou kanceláriou a projektantom statiky.
© Fotolia.com

HK ČR se ostře vymezuje proti schválené podobě zákona o zpracování osobních údajů

17.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy HK ČR
Podle Hospodářské komory se jedná o další z řady příkladů, kdy stát podnikatele znevýhodňuje oproti ostatním právním subjektům v České republice.

Úloha facility managementu při tvorbě pracovního prostředí – 2. část

4.3.2019 | doc. Ing. Viera Somorová, PhD., Katedra technológie stavieb Stavebná fakulta STU BA
Facility management prispieva k plynulému priebehu hlavnej činnosti organizácie a pomáha vytvárať pre pracovníkov kvalitné pracovné prostredie, ktoré je predpokladom k zvyšovaniu výkonu, zlepšovaniu kvality práce, znižovaniu výskytu zdravotných obtiaží a stresových faktorov.

Facility manager a poplachové systémy - jednodenní školení jaro 2019

1.3.2019 | redakce
TZB-info ve středu 22. května 2019 opět pořádá jednodenní tématický seminář pro facility managery na téma poplachové zabezpečovací a tísňové, kamerové a přístupové systémy a jejich kombinace. Jak to je s výběrem podle ceny a jak si v praxi poradit při výběru nejvhodnějšího řešení?
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.