logo TZB-info

Jak si včas zajistit náhradní plnění 2019

Datum: 12.3.2019 4:30  |  Organizace: D.I. SEVEN, a.s.  |  Firemní zpráva

V tomto článku se dozvíte, jak si včas zajistit náhradní plnění pro rok 2019, co všechno potřebujete a na co nesmíte zapomenout.

D.I. SEVEN, a.s.
Randova 3205/2
150 00 Praha 5

tel.:318 404 329
e-mail:
web:www.diseven.cz

Jak si včas zajistit náhradní plnění 2019

1) Vyberte si dodavatele

Vybrat si kvalitního dodavatele je jeden z klíčových kroků ke spokojenosti. Důležité je vybrat si dodavatele, který nabízí služby, které budou Vaší společnosti užitečné. Jsme jedním z dodavatelů, u kterého si můžete vytvořit plán služeb v rámci náhradního plnění přímo na míru.

2) Kontaktujte obchodníka

Kvalitní obchodník Vám díky svým zkušenostem doporučí služby na míru a představí regionální reference. To vše u Vás ve firmě, nebudete muset nikam jezdit.

3) Seriózní dodavatel

Pokud si vyberete seriózního dodavatele, bude schopný Vám sdělit optimální výši rozpočtu pro daný rok, někteří mají i praktické kalkulačky. To jsou aplikace na webových stránkách, díky kterým si můžete spočítat kolik ušetříte, když odebíráte služby v rámci náhradního plnění.

4) Odběr služeb

Odběr služeb si v rámci náhradního plnění sjednejte smluvně.

5) Konec roku

Koncem každého roku dochází k vyhlášení průměrné mzdy za I. až III. čtvrtletí daného roku, která určuje výši náhradního plnění. Po aktuálním přepočítání si můžete doobjednat služby nebo splnit povinný podíl odvodem peněz státu.

6) Administrativa

Administrativu má na starosti dodavatel. Vy se jen ujistěte, že je vše ve správném termínu zavedeno do evidence MPSV.

7) Formulář o splnění povinného podílu

Do 15. 2. následujícího roku musíte vykázat příslušného úřadu práce formulář o splnění povinného podílu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Facility manager a poplachové systémy - jednodenní školení jaro 2019

8.5.2019 | redakce
TZB-info ve středu 22. května 2019 opět pořádá jednodenní tématický seminář pro facility managery na téma poplachové zabezpečovací a tísňové, kamerové a přístupové systémy a jejich kombinace. Jak to je s výběrem podle ceny a jak si v praxi poradit při výběru nejvhodnějšího řešení?

Automatizovaná kontrola provozu TZB

11.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Automatizovaná kontrola provozu TZB je moderní nástroj k analýze velkého množství dat ze zařízení TZB, který připravuje podklady pro rozhodování správce budovy, na jaké procesy se zaměřit, kde lze očekávat největší úspory.
diskuse: 1 příspěvek, 14.04.2019 20:13
© Fotolia.com

Soupis prací a informační modelování staveb (BIM)

10.4.2019 | Ing. Stanislav Vitásek, Skanska a.s., Fakulta stavební ČVUT
Jakým způsobem se dají data z BIM použít už dnes k tvorbě soupisu prací za pomoci navrhnutého schématu postupu? Co vše se musí stát, abychom zde dosáhli absolutní využitelnosti metody BIM?

Efektivní a bezpečné nákupy energií pro veřejnou a státní správu

9.4. 10:17   Konference se zkušenostmi z nákupů energií a praktické otázky nákupu energií v režimu zákona o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ) a zákona o komoditních burzách (ZKB). více >>>

Pracovní úraz: Letos náleží zaměstnancům větší odškodné

24.3. 1:09   Uznaný úraz či nemoc je nezbytným předpokladem pro čerpání náhrad za ztrátu výdělku. Za základ výpočtu se bere průměrný výdělek před vznikem škody. více >>>
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.