logo TZB-info

Nový 4M CAD 19 a Vánoční akce

Datum: 28.12.2017 4:34  |  Organizace: 4Mcad.cz  |  Firemní zpráva

CAD programy 4M nabízí možnost práce s technickými výkresy v DWG či DXF za velmi příznivé ceny. Vydání verze 4M CAD 19 CZ doprovází slevová akce na nové licence platná do 6. ledna.

4Mcad.cz
Foerstrova 961/17
779 00 Olomouc

tel.:+420 732 174 118
e-mail:
web:www.4mcad.cz

Nový 4M CAD 19 a Vánoční akce

Nová verze 19 načítá všechny aktuální formáty DWG výkresů a umožňuje také import DGN či podložení PDF podkladů. Byl zlepšen výkon pro práci s většími soubory a přibyly nové funkce pro práci s texty, pořadím zobrazení či výběr objektů ve výkrese. Nový příkaz BCOUNT vypíše bloky a jejich počet ve výběrové množině a usnadní tvorbu výkazů výměr.

4MCAD 19 je k dispozici v českém jazyce, ale umožňuje i přepnutí do anglického prostředí. Rozsáhlou dokumentaci v češtině naleznete na internetových stránkách programu, uživatelská podpora je poskytována zdarma.

Všechny verze je možné nezávazně testovat díky zkušebním verzím volně ke stažení. Pro objednávky nových licencí do 6.ledna 2018 nabízíme navíc zajímavé slevy!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Ilustrační obrázek, zdroj: autorka a Tribu

WELL-BEING – co to vlastně znamená?

17.3.2018 | redakce
Dle této filozofie mohou být řešené celé interiéry, kde hraje hlavní roli výběr kvalitních přírodních materiálů, dobrá dispozice, ergonomie, příjemné i funkční osvětlení, živé rostliny a to, co nám dělá dobře.

Kancelář, nebojte se barev a materiálů, a ať to svítí... (díl třetí)

6.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Moderní recepce, pestrá paleta barev i materiálů, jednací sezení i kouty, doplňky, drobnosti, vychytávky, obklady a kancelářská „bižuterie“, netradiční kousky kancelářského nábytku na závěr.

Energetický management jako součást facility managementu v E.ON CZECH

5.3.2018 | Ing. Michal Prak, E.ON Česká republika, s.r.o., Doc. Ing. Alena Tichá, PhD., Ústav stavební ekonomiky a řízení FAST-VUT
Činnosti energetického managementu mají vést k efektivnímu systému nakládání s energií a snižovat produkování emisí skleníkových plynů. Systém hospodaření s energií může být zařazen do portfolia facility managementu a nejlépe do útvaru správy nemovitostí.
Zasedačka roku 2017 - Atelier YUAR za návrh kanceláří MSD

Moderní kanceláře již nejsou pouze výsadou hlavního města

25.2.2018 | CBRE Czech Republic
Čtvrtý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku 2017 zná vítěze všech kategorií. V kategorii Zasedačka roku zvítězil SAP. Eva Jiřičná, světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku ocenila spolupráci se studenty.

Kancelář, nebojte se barev a materiálů, a ať to svítí... (díl druhý)

21.2.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Skříňový nábytek, kontejnery, polopříčky, příčky, lamely, předěly, paravány a mobilní stěny na oddělení i vymezení plochy, sedací nábytek k tomu…
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.