logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Soutěžte s PORFIXem o 6× 100 tisíc

Nakupte tvárnice PORFIX a vyhrajte slevu 100 000 korun na svou stavbu! Akce trvá do konce září 2021.

Reklama

Stavební sezona začala. A přestože je svět momentálně vzhůru nohama, touhu bydlet ve vlastním zastaví jen máloco. Přání a sny si chceme plnit celý život. Pokud právě stojíte před rozhodnutím, zda (nebo kdy) se pustit do stavby rodinného domu, zkusíme vám trochu pomoci. Pojďte štěstí naproti a zapojte se do soutěže Když doba bere, PORFIX rozdává! Získáte šanci vyhrát na stavbu nového bydlení 100 000 korun.

Podmínky jsme nastavili víc než jednoduše. Nechte si u našich specialistů spočítat spotřebu materiálu, na jejím základě pak kupte nejméně 30 m3 pórobetonových tvárnic PORFIX a zaregistrujte se do soutěže na webu www.porfix.cz. Pak už si jen držte palce, zbytek je na nás.

Ve dvou kolech vylosujeme celkem 6 stavebníků, kterým PORFIX refunduje náklady na stavbu ve výši 100 000 korun. Stačí doložit doklad o zaplacení materiálu v termínu 1. ledna – 30. září 2021. Losování se uskuteční v červenci a v říjnu.

Rozhodli jsme se pomoci stavebníkům v náročně době a ukázat jim, že PORFIX mají vždy na své straně. Díky výpočtu spotřeby stavebního materiálu, který nabízíme zdarma, a řadě dalších příjemných služeb jako zapůjčení pily nebo založení stavby, se do realizace vlastního projektu může pustit téměř každý. Stačí se podívat na naše webové stránky a projít si reference zákazníků,“ říká Tomáš Novák, manažer marketingu PORFIXu s tím, že neméně důležitým motivem bylo vnést do stavební sezony trochu zábavy.

Zapojte se do soutěže Když doba bere, PORFIX rozdává! Společně můžeme vytvořit velké věci. Nenecháme vás v tom.

www.porfix.cz/soutez

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.