logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

HELUZ vyhlásil soutěž „Vyfoť teplo“

Zapojte se do zimní soutěže „Vyfoť teplo“ a přihlaste svoji fotografii do 31. ledna 2019
Zapojte se do zimní soutěže „Vyfoť teplo“ a přihlaste svoji fotografii do 31. ledna 2019

Společnost HELUZ, výrobce cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu HELUZ FAMILY 2in1, předložila veřejnosti další zajímavou soutěžní výzvu. „Vyfoť teplo“ teplo je soutěží, v níž se fantazii meze nekladou, a tak odborná porota se podobně jako při projektu „Vyfoť zvuk“ určitě dočká dalších pozoruhodných i rozkošných snímků. Vstupenkou do soutěže společnosti HELUZ „Vyfoť teplo“ o goretexovou bundu a další zimní oblečení značky Tilak je fotografie zachycující moment evokující teplo.

Fotografii je třeba přihlásit do 31. ledna 2019 na stránkách www.heluz.cz a na facebookovém profilu Heluz, kde již nyní uvidíte soutěžní snímky.

Vítězem zimní soutěže „Vyfoť teplo“ se stane soutěžící, jehož fotografie bude odbornou porotou vyhodnocena jako nejlepší, nejzajímavější nebo nejvtipnější. „Hledáme fotku, která hřeje. Je jen na soutěžících, jestli to pro ně bude svíčka, krb, chilli papričky, nebo něco úplně jiného,” říká k zadání Andrea Stejskalová, manažerka marketingu společnosti HELUZ. Hřejivou odměnou pro vítěze bude nepromokavá goretexová bunda a další zimní oblečení české špičkové outdoorové značky Tilak.

Vítězem letní soutěže „Vyfoť zvuk“ se stal Petr Daněk za fotografii „Dialog“
Vítězem letní soutěže „Vyfoť zvuk“ se stal Petr Daněk za fotografii „Dialog“

V létě se fotil zvuk

Soutěží „Vyfoť teplo“ navazuje společnost HELUZ na svůj úspěšný letní projekt „Vyfoť zvuk“, kterým podpořila prezentaci cihelného bloku HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená - první kompaktní broušené AKU cihly sendvičové skladby cihla - minerální vlna - cihla se vzduchovou neprůzvučností Rw=57 dB. Tato cihla svými akustickými parametry významně přispívá ke zvýšení komfortu bydlení. Vítězem letní soutěže „Vyfoť zvuk“ se stal Petr Daněk za fotografii „Dialog“.

Pravidla soutěže


Společnost HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdících systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Tradice této rodinné firmy spadá až do roku 1876, kdy Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec a z vytěžené hlíny vypálil první cihly. Dnes má společnost HELUZ výrobní závody kromě Dolního Bukovska ještě v Hevlíně a Libochovicích, kde vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Společnost HELUZ v roce 2017 na trh uvedla i první kompaktní broušenou AKU cihlu sendvičové skladby cihla-minerální vlna-cihla se vzduchovou neprůzvučností Rw=57 dB pod názvem HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená. Sortiment dále tvoří nosné roletové a žaluziové překlady, ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky.


HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
logo HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdících systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Zákazníkům nabízí kompletní cihelný systém pro hrubou stavbu.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.