logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

dTest potvrdil, že Gazela Energy patří k nejlevnějším dodavatelům

Když říkáme, že se snažíme nabízet vám co nejnižší cenu, ještě nám to nemusíte věřit. Teď ale tohle naše tvrzení potvrdil nezávislý komplexní servis pro spotřebitele, časopis dTest.

V červencovém vydání dTest porovnával ceny elektrické energie ve dvou distribučních sazbách, v jedné (D02d), kdy klienti elektřinou pouze svítí a platí stejnou cenu bez ohledu na denní nebo noční dobu, a ve druhé (D25d), kdy s ní ohřívají vodu nebo topí a sazba je dvoutarifní, tedy jiná přes den a jiná v noci.

Ve srovnání cen 26 distributorů máme v kategorii D25d nejlevnější celkovou roční cenu a v kategorii D02d druhou nejlevnější. Navíc nerozlišujeme cenu podle denních a nočních tarifů – je pro všechny stále stejná. I ceny plynu držíme dlouhodobě nízko, můžete na něm navíc zpravidla ušetřit ještě víc než na elektřině. Na všechny sazby se podívejte do našeho ceníku.

Abyste si mohli porovnat svoje vlastní vyúčtování, pošleme vám srovnání našich cen s vaším stávajícím dodavatelem ještě před tím, než u nás podepíšete smlouvu. Je nám totiž jasné, že než se rozhodnete změnit dodavatele, potřebujete vědět, do čeho jdete.

Sazba D25d: Parametry výpočtu(sazba D25d): Středočeský kraj, jistič nad 3×25 A do 3×32 A včetně, spotřeba 6 MWh/rok (3 MWh ve vysokém tarifu, 3 MWh v nízkém tarifu).

Zdroj: dTest
Zdroj: dTest


Gazela Energy, a.s.
logo Gazela Energy, a.s.

Nízkonákladový online dodavatel energií, který dlouhodobě drží jedny z nejnižších cen na trhu a usnadňuje zákazníkům starosti o dodávky energií. Jeho chloubou jsou jednoduché smlouvy bez překážek.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.