logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Dezinfekční stanice s brodem, myčkou obuvi, dezinfekcí rukou a turniketem

Při průchodu směrem do chráněného prostoru nelze projít bez umytí podrážek a dezinfikování rukou. Vstupem do prostoru mytí obuvi se aktivuje pohon čtyř horizontálních rotačních kartáčů a současně začne z trysek proudit voda s naředěným dezinfekčním prostředkem.

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení

Pracovník si přechodem přes kartáče vydezinfikuje obuv. Poté pracovník přejde k dezinfekci rukou. Zabudovaný systém reaguje na současné vsunutí obou rukou do vnitřního prostoru zařízení, kde automaticky proběhne nástřik aerosolem. V případě dodržení stanoveného postupu se rozsvítí zelená kontrolka, zvedne se závora a pracovník může projít. V opačné situaci se rozsvítí červené signalizační světlo a když pracovník nezopakuje stanovený postup je mu turniketem zabráněno projít dál.

Při výstupu z chráněného prostoru je na turniketu umístěno tlačítko zpětného průchodu a není nutná dezinfekce rukou. Mytí obuvi musí proběhnout stejně jako při vstupu, navíc jsou v provozu i vertikální kartáče pro mytí holení. Po opuštění DSO se kartáče automaticky zastaví. V případě čištění zařízení lze jednotlivé kartáče včetně síta bez jakéhokoliv nářadí vyjmout a znovu nasadit. Zařízení lze vyřadit z činnosti zmáčknutím tlačítka CENTRAL STOP.

Dezinfekční stanice je určena k volné instalaci na podlahu a vybavena stavitelnými patkami pro vyrovnání nerovností podlahy. Vývod odpadu je nad úrovní podlahy.


AZP Brno s.r.o.
logo AZP Brno s.r.o.

Výrobce nerezového (i antivandal) a bezdotykového sanitárního zařízení, senzorové baterie, automatické pisoáry, bezdotykové sprchy. Nerezové podlahové žlaby, umyvadla, dřezy, umývací žlaby, výlevky, nerezové záchody a pisoáry. Zpoplatnění vstupů, praček, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.