logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Hyundai CARBON GREY - teplé léto volá, pojďme chladit. Hurá!

Chcete se připravit včas na teplé léto a zpříjemnit si tak své domácí prostředí?

Chcete se připravit včas na teplé léto a zpříjemnit si tak své domácí prostředí? Nástěnné klimatizace značky Hyundai se postarají o ideální teplotu ve Vašem domě i v těch nejteplejších letních měsících a zlepší vzduch, který Vaše rodina dýchá. A co víc - jejich ovládání je jednoduché a pohodlné. V současné době je možné vybrat si ze tří modelů řady HOME - Hyundai REVOLUTION, Hyundai CARBON GREY a Hyundai Smart Easy PRO.

Klimatizace Hyundai CARBON GREY s vysoce chytlavým moderním designem vyniká svými topnými vlastnostmi. Pyšní se nejvyšší třídou energetické účinnosti A+++. Díky speciální výbavě - ohřevu kompresoru a ohřevu odtokové vany venkovní jednotky - je schopna vytápět až do -25 °C venkovní teploty. Další výhodou je filtr s aktivním uhlím, který má funkci dezodorizace; dokáže tedy neutralizovat nepříjemné pachy. Kromě toho je vybavena HD předfiltry, katalytickým filtrem, stříbrným iónovým filtrem a ionizérem. I u této jednotky je samozřejmostí Wi-Fi modul. V tichém režimu je Hyundai CARBON GREY prakticky neslyšitelná, dokáže fungovat na hladině 20 dB(A). I toto zařízení lze provozovat buď v zapojení split, nebo multisplit a platí na něj pětiletá záruka.

Více informací o tom, jakými dalšími funkcemi klimatizace Hyundai disponují, naleznete na webových stránkách ZDE.

Nechte Hyundai zdokonalit Váš svět!

Zdroj: PR článek společnosti KLIMAVEX CZ a.s.

Chci vědět více


HYUNDAI heating | cooling | ventilation
logo HYUNDAI heating | cooling | ventilation

HYUNDAI heating | cooling | ventilation je uznávaný výrobce tepelných čerpadel, rekuperačních jednotek a klimatizací. Jeho výhradním distributorem v České republice a na Slovensku je KLIMAVEX Group.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.