logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

City For The Future (Budapest, 2022)

Představit česká řešení pro chytrá města patří tradičně ke společným aktivitám zahraniční kanceláře CzechTrade Maďarsko a Velvyslanectví České republiky v Budapešti.

Představit česká řešení pro chytrá města patří tradičně ke společným aktivitám zahraniční kanceláře CzechTrade Maďarsko a Velvyslanectví České republiky v Budapešti, a to již od roku 2018. Ani covidová přestávka neubrala akci na významu, právě naopak. Díky podpoře Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva pro místní rozvoj vznikl zcela nový koncept s označením City For The Future. Přináší inovativní přístupy jak v technické rovině, například 3D sken expozice nebo interaktivní video prezentace, tak v rovině udržitelnosti. Podpůrné webové stránky www.cityforthefuture.com se staly místem organicky se rozrůstajícího katalogu poskytovatelů českých řešení. Počítá se tak s dlouhodobou prezentací zapojených subjektů.
 
Akci navštívili obchodníci nejen z Maďarska, ale i z dalších zemí v regionu. Díky použití sofistikovaného registračního software B2Match měly české firmy možnost sjednat si předem i během konání akce schůzky se zahraničními návštěvníky. Registrovaných bylo přes 400 osob.  

Jako ASIO jsme mimo jiné představili chytrý strom AS-SMART TREE (AS-POUSTR), zasakovací rošty pro zpevněné propustné povrchy AS-TTE ROŠT a vegetační pytle AS-GREEN SLOPE. Veletrh bych velmi milou a zajímavou příležitostí se setkat nejen se zástupci měst. Děkujeme moc za možnost účastnit se a za perfektní organizaci ze strany Czech Trade Budapest... a v neposlední řadě poděkování patří i kolegům z ASIO HU za reprezentaci.

Více informací


 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.