logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Nová teoretická a praktická školení FVE ve Woltair Academy

Odborná školení ve Woltair Academy se těší velkému zájmu. Za letošní rok jimi prošly už stovky účastníků. Obzvlášť oblíbené jsou teoretické a praktické kurzy se zaměřením na fotovoltaické elektrárny.

Ve Woltair Academy na pražském Zličíně můžete pod vedením expertů absolvovat, mimo jiné, celodenní odborná školení z oblasti fotovoltaiky. V nabídce najdete jak teoretický kurz zaměřený na navrhování a montáž fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, tak i kurz ryze praktický, při němž si osvojíte veškeré potřebné dovednosti pro instalace.

V teoretickém kurzu Navrhování a montáže fotovoltaických elektráren pro rodinné domy se seznámíte s:

  • vlastnostmi typů FVE a jejich jednotlivých komponentů,
  • legislativou související s fotovoltaikou,
  • řízením FVE a navazujících systémů,
  • postupy při instalaci a konfiguraci řízení včetně připojení na cloud.

Praktický kurz montáže fotovoltaických panelů vás:

  • podrobně provede celým procesem instalace od A do Z,
  • připraví na všechna možná úskalí, s nimiž se můžete při realizacích setkat,
  • zasvětí do specifických postupů, jako je například instalace fotovoltaiky na různé typy střešní krytiny či na různé sklony střech.

S Woltair se můžete nejen vzdělávat, ale také získávat vlastní zakázky na instalaci fotovoltaiky nebo tepelných čerpadel v rámci externí spolupráce. Odpadne vám tak složitá administrativa, domlouvání schůzek se zákazníky i objednávání materiálu. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím dotazníku spolupráce na našem webu.

Více informací o školeních


Woltair
logo Woltair

Inovativní firma umožňující nejsnadnější a nejrychlejší přístup k úspornému a ekologickému způsobu života. Klientům poskytujeme především odborné instalace tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.