logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Kombinace tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou

Spojením dvou systémů snížíte náklady na vytápění a chlazení o 30 až 70 %. Zjistěte, zda-li je kombinace fotovoltaického systému a tepelného čerpadla vhodná právě pro vaši domácnost.

S kombinací tepelného čerpadla a fotovoltaiky ušetříte

Spotřebiče, které mají v domácnosti nejdražší provoz, jsou ty, které ohřívají vodu, topí, „ohřívají bazén“, chladí atd.
S kombinací tepelného čerpadla a fotovoltaiky získáte úsporný chod těchto spotřebičů po většinu roku, přičemž energii uložíte do baterií pro dobu, kdy nebude svítit slunce.

Ukládejte energii na později

Poznejte, jak vypadá energetická nezávislost. Správná regulace energie pomocí moderních systémů rozpozná množství nadbytečné energie ze střešní elektrárny a bude regulovat tepelné čerpadlo tak, aby fungovalo v rovnováze mezi spotřebou a výrobou elektřiny.

Jak funguje spojení FVE a TČ

Tepelné čerpadlo využívá elektřinu pro svůj provoz. Tu pro něj po většinu roku vyrobí střešní elektrárna. Přes den se energie chytře uloží, abyste měli zásobu i na večer. Je kombinování dvou zařízení to pravé pro vaši domácnost? Zjistěte to s Woltair experty.

Symbióza 3. tisíciletí

FVE zároveň pomáhá tepelnému čerpadlu tím, že mu šetří provozní hodiny, což prodlouží jeho životnost.

S dotací ušetříte

S dotačním programem Nová zelená úsporám můžete obdržet zvýhodněnou formu dotace na pořízení obou zařízení. Woltair experti vám rádi poradí, jak vypadá aktuální forma dotace.

Rozhodujete se? Nechte si nezávisle poradit od společnosti, která má vizi napomoci k zelené budoucnosti celé Evropy. 

Více informací


Woltair
logo Woltair

Inovativní firma umožňující nejsnadnější a nejrychlejší přístup k úspornému a ekologickému způsobu života. Klientům poskytujeme především odborné instalace tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.