logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Praktické kompaktní ozvučení v jedné krabici pomůže při školení

V sortimentu Dexon najdeme tzv. řečnické systémy. Jde o velice snadné ozvučení, které nevyžaduje žádné speciální znalosti. Ideální pro laiky. Už žádné složité propojování. Prostě jen vybalit a zapnout.

Pro koho se to vlastně hodí? Pro školitele, cvičitelky, konference, učitele, školení a prezentace, tedy všude tam, kde je potřeba reprodukovat hudbu a posílit řeč. Pozor, nepleťte si řečnické systémy s hračkami k vodě nebo na fitness, které jsou jen na přehrávání hudby. Dexon nabízí „nadupanější“ modely a to WA 410RC a WA 450RC.

Důležité je, netrápit se složitým zapojováním ozvučení. Tady je vše elegantně v jednom zařízení. Řečnické systémy Dexon se hodí pro ozvučovací aplikace v různých prostředích, dají se snadno přenášet a jejich snadné zapojení nevyžaduje žádnou manipulaci s kabely nebo nastavování parametrů, ale jen připojení do elektrické sítě. Tuto variabilitu ocení zejména laická obsluha, která potřebuje ozvučovat na více místech, a přitom nemají technika, který by jim zajišťoval složité ozvučení.

A co je v takovém systému obsaženo? Řečnické systémy Dexon jsou dodávány s ručním bezdrátovým mikrofonem a vysílačem za oděv spolu s náhlavním mikrofonem. V zařízení je také vestavěn zesilovač s reproduktorem. Ke komfortu přispívá i vestavěný modul přehrávače Mp3 z USB slotu nebo paměťové karty, který je zkombinován s FM rádiem a přijímačem Bluetooth, takže hudbu můžeme přehrávat také z externího tabletu nebo smartphonu. Zajímavá je také možnost napájení z vnitřního akumulátoru, který můžete dobíjet, to pro případ, kdy není k dispozici klasická 230V elektrická síť.

Jak snadné je ozvučení pomocí řečnických systému Dexon?


Dexon reproduktory a ozvučovací technika
logo Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Kompletní ozvučení budov i exteriérů. Reprosoustavy, vestavné reproduktory, zesilovače, mikrofony, multimediální systémy, hifi, domácí kino, multiroom, ústředny, evakuační rozhlasy. Český profesionální výrobce s 22letou praxí.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.