logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

HL5 70 FlexBox, inovativní sifon pro ploché sprchy

HL5 70 FlexBox, inovativní sifon pro ploché sprchy, foto HL Hutterer & Lechner GmbH
HL5 70 FlexBox, inovativní sifon pro ploché sprchy, foto HL Hutterer & Lechner GmbH

HL FlexBox je skutečnou inovací.Přednosti: kratší doba montáže, snadnější instalace a koordinace prací na stavbě. Je revoluční v uživatelské přívětivosti, inovativní v instalaci, bezpečný při použití.

HL570 FlexBox pro ploché sprchové vaničky

Inovativní v instalaci:
  • podlaha se zabetonuje v celé ploše, včetně tělesa odtoku napojeného do odpadu
  • plocha pod vaničkou se utěsní nátěrem (stěrkovou hi) a napojí na těleso odtoku
  • sprch. vanička se spojí se spodním dílem již zabudovaným v betonovém potěru
  • praktická návaznost profesí: zedník/instalatér/obkladač ….bezchybná instalace
  • praktická údržba a čištění
  • montážní video HL570 FlexBox
  • k dispozici: únor 2021 u odborných velkoobchodů

HL sortiment pro sprchy

′′Jako výrobce odtokové techniky víme na čem záleží, pokud jde o zápachový uzávěr (sifon). Instalatér se při montáži tohoto výrobku nemůže splést. Instalace je vysvětlující a snadná i pro ty, kteří ji nebudou dělat denně. V současné době není na trhu výrobek srovnatelné kvality“, ujišťuje GM Christoph Schütz.

„Kromě mnoha výhod plochých sprchových vaniček, jako je homogenní, bezespárový a tedy bezproblémový a snadno udržovatelný povrch, představuje problém spojení konvenčních sprchových vaniček do kompozitního utěsnění (stěrkové hydroizolace). To dosud vyžadovalo složité speciální konstrukční systémy jako bednění, popř. detailní vybrání ve skladbách podlah, a tato místa byla často předprogramovaným místem pro pronikání vlhkosti do konstrukce.“ varuje Schütz.

Zručný montážník může snadno sestavit FlexBox díky výškově variabilnímu tělesu odtoku a následnému nastavení/odříznutí výšky tělesa na úroveň utěsnění. Pomocí integrovaného „modrého Flex prvku“ v komponentu izolační soupravy lze také snadno absorbovat boční odchylky až 4 cm (+/- 2 cm od středu) mezi osou odtokového tělesa a sprchovou vaničkou. Tato tolerance během instalace je pro HL jedinečná. Montáž je nejen čistá, ale také velmi snadná. S HL570 FlexBox jsou vlhká překvapení v konstrukci pod sprchovou vaničkou minulostí.

Speciální a již několik let osvědčená izolační manžeta (viz HL541, HL540, série HL53):
díky svému vícenásobnému břitovému těsnění v kruhovému designu umožňuje pružné a těsné spojení s tělesem odtoku a je také zaručena bezpečná integrace do kompozitního utěsnění (stěrková hi).
Vyjímatelná vložka ZU (sifonu) nabízí vždy bezpečný přístup k revizi do odtokovému potrubí.

Další informace: manas@odtokyhl.cz


HL Hutterer & Lechner GmbH
logo HL Hutterer & Lechner GmbH

HL Hutterer & Lechner GmbH - výrobce sanitární - odtokové, sifónové a připojovací techniky z plastů. Zápachové uzávěrky, zpětné armatury, vpusti, vtoky. Pro kuchyně, koupelny, balkóny, klimatizaci. Těsnící manžety pro prostupy a lapače splavenin.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.