logo TZB-info

Společnost Evora CZ na FOR PASIV 2020

Rádi bychom vám poděkovali za návštěvu naší expozice na veletrhu FOR PASIV. Velmi nás těší, že jsme vám mohli osobně představit novinky v oblasti pasivních staveb, vzduchotechniky, vytápění, zdravotechniky a fotovoltaiky.

Naše společnost se již tradičně účastní veletrhu FOR PASIV, který pro nás představuje profesionální zážitek. V minulosti jsme si z této akce odnesli řadu ocenění a získali jsme zde mnoho nových kontaktů. Veletrh FOR PASIV a zejména přímý kontakt s jeho návštěvníky jsou pro naši společnost velkým přínosem, a proto v této naší tradici chceme i nadále pokračovat. Účast naší společnosti na tomto veletrhu pro nás představuje skvělou příležitost, kdy můžeme přímo na místě konzultovat a navrhovat projektová řešení nebo vytvářet koncepční návrh komplexního řešení s ohledem na přání klienta a udržitelnost stavby v dlouhodobém horizontu. Klienti tak mohou využít naše komplexní služby v oblasti technologií a v oblasti vnitřního prostředí moderních staveb nebo budov po rekonstrukci od návrhu přes realizaci až po servis.

Tímto bychom také rádi poblahopřáli vítězům naší soutěže o hodnotné ceny a poděkovali všem zúčastněným. Velice si vážíme výrazného zájmu o služby, které společnost Evora nabízí, a s mnohými z vás se těšíme na další spolupráci.

Evora CZ, s.r.o.
logo Evora CZ, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.