logo TZB-info

Nová ovládací tlačítka SANIT pro splachování WC na veletrhu Aquatherm 2020

Společnost Nicoll na svém stánku č. 533 v hale 5 vystaví nejnovější ovládací tlačítka pro splachování WC SANIT BRIGHT a také elektronické bezdotykové ovládací tlačítko SANIT INEO SCOP ze skla.

Nová ovládací tlačítka pro splachování WC SANIT BRIGHT přináší výrazný precizní design tam, kde byste ho nečekali. Ovládací tlačítka jsou uspořádána svisle a tvoří výrazný, ale designově čistý vykřičník. Pro vytvoření osobitého interiéru lze vybírat z mnoha kombinací materiálů i barev.

Kromě těchto tlačítek na veletrhu také představíme ovládací tlačítko v moderním designu s elektronickým ovládáním splachování a světelným efektem SANIT INEO SCOP . Ovládací deska je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla a splachování je řízeno snímačem. Citlivé bezdotykové infračervené senzory umožňují splachování dvojího množství vody (malé a velké spláchnutí).

Kromě tlačítek si na veletrhu budete moci samozřejmě prohlédnout i samotné předstěnové instalační prvky SANIT. Představíme novinku SANIT INEO FronTop – univerzální splachovač s ovládáním zepředu nebo shora a možností snížené výšky. Představuje skutečné řešení problémů pro podkroví, malé místnosti a parapety. Pomáhá šetřit cenný prostor a implementovat kreativní koncepty koupelen. K vidění budou také prvky ze speciálního programu pro imobilní osoby.

Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.