logo TZB-info

Obchodní centra a restaurace můžou ušetřit stovky tisíc litrů vody. Jak?

Obchodní centra i restaurace plýtvají vodou a často ani netuší, že by mohly snadno ušetřit. Jak? S řešením, které Radegastovnám ušetří až 2 mil. litrů vody za rok.

1,5 litrů vyplýtvaných na jedno spláchnutí

Každá restaurace nebo obchodní centrum musí mít toalety, které za den použijí stovky lidí. Víte, kolik vody je potřeba na jedno použití? U klasického záchodu je to 3–10 litrů, u pisoáru 1–2 litry. To znamená přibližně 1,5 l pitné vody vyplýtvané tam, kde vůbec nebyla potřeba, a s ní i vyplýtvané peníze. Ušetřit stovky litrů denně je přitom jednoduché: stačí vyměnit klasické pisoáry za bezvodé. Pisoáry EcoStep s patentovaným ventilem nepotřebují vodu na spláchnutí ani zalévání, a přesto nepáchnou.

Jak funguje bezvodý pisoár?

Ptáte se, jak může fungovat pisoár bez vody, a přitom nezapáchat? Je to jednodušší, než byste čekali.
  • Pisoár má speciální povrch, na kterém neulpívá moč, a tak všechno steče do odpadu.
  • Patentovaný ventil tekutinu uzavře v odpadu a vytvoří za ní membránu, přes kterou neuniká zápach.
  • Moč nepřijde do kontaktu s vodou. To je velmi důležité, protože v kombinaci s vodou vzniká zápach – voda totiž umožňuje množení bakterií.

Údržba? Stačí 20 sekund

Pisoáry od EcoStepu navíc šetří i čas. K jejich údržbě stačí 20 sekund denně – pisoár jen postříkáte speciálním prostředkem a setřete. Navrhněte i vy využití ekologičtější varianty. Seznamte se blíž s pisoáry EcoStep jako síť restaurací Radegastovna, která s nimi za rok ušetří až 2 miliony litrů vody a 150 tisíc korun.

EcoStep s.r.o.
logo EcoStep s.r.o.

EcoStep s.r.o. je výhradním distributorem a výrobcem hygienického a sanitárního zařízení a doplňků. Specializujeme se na úspory nákladů nejen na toaletách. Mezi hlavní produkty patří Bezvodý pisoár P1 a Osoušeč rukou R1 se zárukou 5 let.

 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.