logo TZB-info

Sprchové zástěny CADURA s křídlovými dveřmi – inspirovány přírodou

Datum: 12.4.2019 02:31  |  Organizace: SanSwiss s.r.o.  |  Firemní zpráva

Sprchové zástěny CADURA s křídlovými dveřmi od společnosti SanSwiss jsou dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů.

SanSwiss s.r.o.
Popovická 1123
50601 Jičín

tel.:493 644 411 (ústředna)
e-mail:
web:www.sanswiss.cz

Komfortní otvírání u křídlových dveří garantuje snadné použití. Panty, kování i ergonomicky tvarované madlo byly inspirovány ledovci a švýcarskou přírodou. Křídlové dveře lze otvírat ven i dovnitř, jsou vybaveny zdvihovým mechanismem, který ulehčuje otvírání dveří a zabraňuje předčasnému opotřebení těsnění na dveřích.

Hladká plocha na vnitřní straně zapuštěných pantů usnadňuje čištění. Snadné údržbě napomáhá i standardně dodávaná antiplaková úprava Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na 6mm bezpečnostním skle. Křídlové dveře jsou dodávány s 5mm prahovou lištou pro optimální těsnost. Designové stabilizační nebo rohové vzpěry zajišťují perfektní stabilitu pevných stěn.

SanSwiss vyrábí sprchové zástěny CADURA i v atypických řešeních. Ať už se jedná o výřezy, zkosení či zkrácenou boční stěnu, která může volně navazovat na volně přiléhající vanu a přirozeně tak oddělit prostor mezi vanou a sprchovým koutem. Sprchové zástěny CADURA byly inspirovány přírodou a vyvinuty právě pro Vás!

Sprchové zástěny CADURA s křídlovými dveřmi – inspirovány přírodou
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 23.04.2019 13:06

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.