logo TZB-info

Kanadský trailer Vanellus míří na veletrh Infotherma 2018

Datum: 10.1.2018 02:00  |  Organizace: Vanellus Energy s.r.o.  |  Firemní zpráva

Přijďte se podívat 22.- 25. 1. do našeho kanadského traileru a vyberte si špičkový produkt s výstavní slevou! Uvidíte zplyňovací kanadská kamna či krbové vložky, kanadské zahradní grily, ventilátory a další příslušenství.

Kanadský trailer Vanellus bude k vidění na veletrhu Infotherma 2018
Kanadský trailer Vanellus bude k vidění na veletrhu Infotherma 2018

Najdete nás na stánku číslo 179.

Více informací o našich produktech najdete na stránkách Vanellus, kde jsou zobrazeny jednotlivé sekce - kanadská kamna nebo NAPOLEON grily.

Naše kanadská kamna a vložky vynikají při velkém výkonu malou spotřebou dřeva, dlouhou dobou hoření, nízkým emisemi, samočistícím systémem skla dveří a dlouhou životností a zárukou. V naší nabídce jsou 3 největší výrobci s mnoha modely. Grily z Kanady jsou špičkou mezi zahradními grily. Od cestovních grilů, přes kvalitní skříňové až po vestavbové. Většina je na propan-butan, existují varianty i na zemní plyn a v nabídce je i několik grilů na dřevěné uhlí. Grily díky jejich výkonu můžete používat celý rok – i v zimě. Samozřejmostí je i mnoholetá záruka.

Spolupracovníci firmy Vanellus se těší na vaši návštěvu!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

INFOTHERMA 2018 – tipy na stánky

16.1.2018 | redakce
Podívejte se, na jaké firmy a výrobky se můžete těšit na letošní Infothermě. Co bude nového?

Rozhovor o inteligentních regionech

15.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ve volně zpracovaném rozhovoru s doc. Hiršem z katedry TZB VUT v Brně během konference Inteligentní regiony lze nalézt řadu zkušeností a postřehů, které vyplývají z jeho praktických zkušeností. Budování inteligentních regionů je moderní. Není však zadarmo a aby byly finance vynaloženy smysluplně, je nutné splnit řadu předpokladů. Teprve pak může inteligentní region přinést skutečný užitek a nestane se jen prázdným symbolem.

Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích

14.1.2018 | Cech topenářů a instalatérů ČR
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, která se koná 24.1.2018 (středa) na Výstaviště Černá louka Ostrava v kongresovém centru při XXV. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2018.

AMSP ČR zahajuje přelomové tažení na podporu rodinných firem

11.1.2018 | AMSP
Rodinné podniky, farmy a živnosti zažijí nejvýznamnější sezónu v naší novodobé historii. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zahajuje Rok rodinného podnikání 2018.

Výměna starého atmosférického plynového kotle za nový kondenzační kotel

8.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, videoreportáž: Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Text a video popisují typickou výměnu starého závěsného kombinovaného plynového kotle v bytě. Důvodem výměny byla nejen snaha ušetřit za plyn, ale hlavně ochránit své zdraví a život, tj. odstranit rizika, která jsou spojena se staršími kotli s přívodem vzduchu z místnosti.
diskuse: 12 příspěvků, poslední 12.01.2018 18:41
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.