logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

VTS Czech Republic s.r.o.

vtsgroup.com
logo VTS Group

VTS Group - vzduchotechnická, klimatizační a topná zařízení, ohřívače vody a vzduchu


Vzduchotechnické jednotky VENTUS a VENTUS N-TYPE

Vzduchotechnické jednotky VENTUS a potrubní vzduchotechnické jednotky VENTUS N-TYPE jsou vzduchotechnické jednotky zpracované skupinou zkušených specialistů. Vzduchotechnické jednotky VTS jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií, vyspělého materiálového inženýrství a implementace zcela novátorských konstrukčních řešení.

Díky implementovaným nápadům a novátorskému řešení jsou vzduchotechnické jednotky VENTUS a VENTUS N-TYPE spolehlivé, energeticky úsporné a plně přizpůsobené požadavkům trhu.

Společnost VTS je předním světovým výrobcem vzduchotechnických jednotek ve 24 zemích celého světa s maximálním zaměřením na úspory energií a kvalitu produktu.Volcano - vodní ohřívač

VOLCANO je výsledkem práce odborníků a zkušených projektantů, díky kterým firma VTS může nabízet svým klientům produkt nejvyšší kvality. Ohřívač, který je využíván především v objektech se střední a velkou kubaturou, uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, bez vynaložení vysokých nákladů.

- Ohřívač VOLCANO zajišťuje komfort v prostorech, ve kterých lze obtížně udržovat odpovídající úroveň teploty.

- VOLCANO je nedílnou součástí moderních topných instalací, které jsou používány v objektech se střední a velkou kubaturou, eliminuje problém nedostatečného ohřevu a negativního vlivu atmosférických faktorů na interiér.DEFENDER - dveřní clona

DEFENDER je inovativní dveřní clona. Ochraňuje vnitřní prostory budovy před vnikáním chladného vzduchu v zimním období, po celý rok před vnikáním prachu a škodlivin a hmyzu v letním období. Použití dveřní clony umožňuje ponechat vstupní dveře dlouhodobě otevřené a zároveň dodržet tepelný komfort nezávisle na počasí. Dveřní clona nevytváří pouze ochrannou bariéru, ale je i dodatečným zdrojem tepla v místnosti.

DEFENDER by navržen specialisty pro široké použití v budovách různého určení. Předností clony Defender nové generace je moderní design. Nová clona je dostupná ve třech délkách (1 m; 1,5 m; 2 m) a dvou verzích - vodní a elektrický ohřívač.


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.