logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Stavoklima s. r. o.

www.stavoklima.cz
logo Stavoklima

Stavoklima - vzduchové clony, teplovzdušné jednotky

Clony komfortní Li
Clony komfortní Li LIGHTDesignová clona Nucleo 3000Designová clona ARCUS-XDesignová clona Compact 400Průmyslová clona AXI

Vzduchové clony

Vzduchové clony komfortní
Li - Komfortní clony Li patří v našem sortimentu k nejpoužívanějším výrobkům. Vzhled a konstrukce předurčují clonu do obchodů, supermarketů, nákupních center, letištních a nádražních hal, tedy všude tam, kde clona má být harmonickým prvkem prostoru a má plnit veškeré požadavky z hlediska funkčnosti a designu. Mezi rozšířené funkce clony patří statická a dynamická reklama, výběr vhodného ovladače nebo například instalace do mezistropních prostor.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Li-light - Clona je určena pro menší a jednoduché aplikace s délkou clony od 1,0m až do 2,5m v kuse. Teplovodní i studenovzdušné provedení clony jsou naším standardem. Clony Li-light jsou odlehčenou verzí clony Li s výbornou cenou při stejných výkonnostních parametrech. Díky své spolehlivosti jsou clony Li-light vyhledávány obchodními řetězci, kde prochází celodenním zatížením. Standardní barva clony RAL 9010 může být nahrazena kteroukoli jinou ze vzorníku.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Econ-C III - je vzduchovou clonou určenou pro montáž do podhledu. Snadnost ovládání je zajištěna ovladačem s přesným procesorovým řízením pro maximální komfort obsluhy. Hlavními výhodami clon Econ-C III je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost, použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě malé rozměry výrobku.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Econ-C mini - clona řady basic se vyznačuje jednoduchým a plně účelovým designem předurčujícím tento typ pro použití do jednotlivých obchodů v nákupních centrech, do boutiqu, restaurací, bank i hotelu. Econ-C mini je clona určená pro plnou integraci do mezistropních prostor. Hlavní výhodou je cenová dostupnost, dále rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost a použité kvalitní materiály a komponenty vč. bezúdržbových elektromotorů.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Dualflow - Komfortní clony Dualflow jsou speciálním produktem pro úsporu v TZB. Sloučením dvou na sobě nezávislých proudů vzduchu vystupujících z jednotky dojde k efektivnímu odclonění prostoru bez zbytečných ztrát. Clony Li Dualflow navazují na řadu Li, která patří k nejpoužívanějším výrobkům. Vzhled a konstrukce předurčují clonu do klasických obchodů, supermarketů, hypermarketů apod.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Vzduchové clony designové
Nucleo 3000, Magnum - horizontální modely z designové řady clon, jejichž atraktivní tvar, provedení v nerezu leštěném či broušeném nebo lakovaná varianta uspokojí každého investora a architekta. Teplovodní a elektrický ohřev, EC ventilátory, ergonomický tvar pro doplnění prostoru, provedení v leštěném nebo matném nerezu, široká škála krytí přívodů k vzduchové cloně jsou jejich standardem.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Compact 400, Arcus, Arcus-X, Tubex, Tubex XL - vertikální modely z designové řady. Široká škála tvarů od sloupovité clony po aerodynamické designové řešení, umístění jednostranné nebo oboustranné, EC ventilátory, skryté přívody spodní částí jednotky, použití u automatických dveřích i u dveří karuselových - to je designová řada vertikálních clon Stavoklima s. r. o.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Vzduchové clony průmyslové AXI SC
AXI SC - Clony AXI jsou velmi populárním řešením problematiky ochrany dveřního prostoru proti vnikání studeného vzduchu a následného ochlazování vnitřního prostoru v průmyslových objektech. Robustní konstrukce jednotky umožňuje i stavění jednotek na sebe (max. 2 ks). Nastavením směrovatelných lamel lze dosáhnout ideálního přizpůsobení proudu vzduchu k dané povětrnostní a klimatické situaci. Lze vybírat ze 4 výkonových řad, 4 délek, EC nebo AC ventilátorů a studenovzdušného, teplovodního i elektrického provedení. Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

www


Vytápěcí jednotka Nevada

Teplovzdušné jednotky

Vytápěcí jednotka Nevada
Nevada - jednoduchý model jednotky pro vytápění. Nástěnné i podstropní provedení. Čtyři výkonností řady umožňují dosáhnout výkonu až 100 kW. S použitím příslušenství lze jednotku použít jako malou vzduchovou clonu či použitím difuzoru ji využít pro další distribuci vzduchu. Teplovzdušné, elektrické i parní provedení jednotky, provedení ventilátorů na 230V i 400V, EC i AC varianta, lakování v RAL 9010 nebo na přání jakoukoliv barvou z RAL vzorníku.

www


Protihlukové žaluzie PHZE
Technologické kontejneryProtihlukové kapotyProtihlukové stěny

Projektování a realizace protihlukových opatření

Protihlukové žaluzie PHZE - Patentovaný jedinečný akustický výrobek. Instalací protihlukové žaluzie lze dosáhnout snížení útlumu až o 20 dB(A) na 400 mm instalační hloubky, nebo příp. řetězením žaluzií účinek útlumu zvýšit. Vyrábíme standardní hloubky PHZE 200, 300, 400 a 600 mm. Žaluzie je vhodná pro osazení do potrubí stěn nebo jako vložný prvek. Její rozsah použití je velmi široký od vzt potrubí přes kompresorovny, hlučné agregáty, motorgenerátory či jiné aplikace. Standardní provedení je lakované, na přání pozinkované, nerezové, hliníkové, měděné provedení či jakýkoliv odstín RAL. Po průchodu protihlukovou žaluzií se hluk výrazně utlumí. Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Jádrové tlumiče JTH a JTHE - Jádrový tlumič hluku je vhodný pro osazení do potrubí vzduchotechniky či do stavebního nebo technologického otvoru, kde se požaduje eliminace hluku. Jádra tlumiče jsou vyrobeny ve standardu z pozinkovaného plechu vždy v provedení s náběhy, kvůli dosažení nízké tlakové ztráty a nízké hladiny vlastního hluku tlumiče Lw.
Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Deskové tlumiče Glideflow - Tlumiče Glideflow jsou konstruovány pro na absorbční či rezonanční bázi. Tlumič je z hlediska své konstrukce vyvinut tak, aby vlastní hluk tlumiče a tlaková ztráty byly výrazně eliminovány. Dosažení nižší tlakové ztráty má za následek snížení potřebného externího tlaku soustavy a tudíž příkonu motoru ventilátoru.
Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Technologické kontejnery - Nabízíme návrh, výrobu a kompletní dodávku technologických kontejnerů s vestavěným motorgenerátorem (součástí dodávky nebo dodávka zákazníka). Kontejnery mohou být neizolované či akusticky a tepelně izolované dle požadavku. Standardní řady: ISO 20, 30, 40 či atypické, sériové provedení jen technologický neizolovaný, nebo izolovaný 65 nebo 75 dB (A) v 7 m. Jsou možné i realizace „Supersilent“ - 55dB(A) v 1 m. Možnost realizací pro prostředí s nízkou okolní teplotou (do -40°C), případně kontejnery s protipožární odolností.

Protihlukové kapoty - Standardní řada kapot: venkovní či vnitřní provedení, kapoty pro technologická zařízení, kapoty pro dieselagregáty, kapoty pro kompresory, kapoty pro elektrická zařízení atd. Prostupy dle požadavku zákazníka, vestavba stroje (MG, kompresor, stroj, ventilátor, atd..), dodávka vnitřního osvětlení, elektroinstalace, rozvaděče, montáž či šéfmontáž, doprava na místo, oživení, servis, měření. Kapoty buď samostatně stojící s kotvením do podlahy, nebo kapoty na rámu (šasi) dieselagregátu. Variantně i kapoty mobilní na přívěsném vozíku.

Protihlukové stěny
Pro nadměrné akustické zdroje vyrábíme hlukové stěny systému Sound 100, akustické kapoty či kryty.
Standardní řada protihlukové stěny: Sound 100, venkovní či vnitřní provedení
Rozsah dodávky (volitelná výbava): dodávka nosného rámu pod stěnu, revizní dveře, okna, větrací otvory s garantovaným účinkem útlumu Statické posouzení, dodávka vnitřního osvětlení, montáž či šéfmontáž, doprava na místo, oživení, servis, měření.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.