logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

SFA Česká republika s.r.o.

www.sanibroy.czwww.sfasanibroy.sk
logo SFA - SANIBROY

SFA - SANIBROY - sanitární kalová čerpadla, kompaktní WC

SANITOP Silence - instalace WC a umyvadla kdekoli
SANIWALL Pro UP verze obklad - závěsné WC s přečerpánímSANIPACK - závěsné WC a koupelna kdekoliSANIPRO Silence - WC a koupelna kdekoli

Sanitární kalová čerpadla

Sanitární kalová čerpadla přečerpávají odpadní vody s obsahem fekálií z WC a koupelny v rámci interiéru budovy.

 • SANIBROY® Silence - pro WC, funguje automaticky při spláchnutí WC, integrovaný protipachový filtr z aktivního uhlí, technologie Silence - tichý provoz, čerpá až do výšky 4m či do vzdálenosti 90m

 • SANITOP® Silence - pro WC s umyvadlem či pisoárem, čerpání až do 5m výšky nebo vzdálenosti 100m, integrovaný protipachový filtr z aktivního uhlí, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPRO® Silence - pro WC, umyvadlo, bidet a sprchu, čerpání až do výšky 5m výšky či vzdálenosti 100m, integrovaný protipachový filtr, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPLUS® Silence - pro WC, umyvadlo, bidet, sprchu,... - velký objem nádrže a vysoký výkon čerpadla, čerpání až do výšky 5m či vzdálenosti 100m, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPACK® - pro použití ve všech předstěnových systémech, pro závěsné WC, umyvadlo, bidet a sprchu. Možné je i jeho osazení do příčky, čerpání až do výšky 4m výšky nebo vzdálenosti 40m.

 • SANIWALL® PRO UP - kompletní předstěnový modul pro libovolné závěsné WC vybavený sanitárním kalovým čerpadlem, rezervoárem splachování (3/6 litrů) a chromovým ovládacím panelem splachování. Do SANIWALL PRO UP lze připojit navíc i odpady z umyvadla, sprchy a bidetu. Čerpání až do výšky 5m nebo vzdálenosti 100m. Díky integraci sanitárního kalového čerpadla do nosného rámu též výrazná úspora místa.

 • SANIACCESS® - výrobková řada přečerpávacích stanic s konstrukcí pro rychlé a snadné servisní zásahy bez nutnosti demontovat přístroj. Přímý přístup ke všem důležitým funkčním součástem. K dispozici jsou tři modely pro WC a další zařizovací předměty. Odpadní vodu přečerpá až do 5 m výšky či 100 m vzdálenosti. Odstranění cizího předmětu z přístroje do 2 minut.

 • SANIBEST® Pro - nejvýkonnější malé sanitární kalové čerpadlo s možným použitím ve veřejně přístupných prostorách, jako jsou hotely, restaurace, divadla, kanceláře, tovární provozy apod. Přečerpáni lze realizovat až do 7m výšky, či 100 m vzdálenosti. Přímý přístup k řídící elektronice bez nutnosti demontáže vlastního přístroje
www


SANISPEED Silence - přečerpání šedých vod v komerčních prostorách
SANIFLOOR - bezbariérová sprcha kdekoliSANICUBIC 1 WP NM - přečerpání odpadní vody z celého domuSANICOM - přečerpání pro profesionální kuchyň

Sanitární čerpadla a přečerpávací stanice

Sanitární čerpadla přečerpávají odpadní vody bez fekálií z koupelen, kuchyní či prádelen v rámci interiéru budovy. Přečerpávací stanice řeší přečerpání odpadních vod z celých rodinných domů či komerčních provozů.

 • SANICONDENS Pro® - pro kondenzát z kotle, klimatizační jednotky, či chladicího zařízení. Možné je čerpat i kondenzáty se zvýšenou kyselostí (minimální pH 2,5). Instalace je možná na podlahu i na zeď. (Součástí dodávky je odpadní hadice o délce 6 m, čerpání až do výšky 4,5 m)

 • SANICONDENS® Best - čerpadlo pro kyselé kondenzáty s integrovanou neutralizační jednotkou. Instalace je možná na podlahu či na zeď. Součástí dodávky veškeré potřebné komponenty pro zapojení do systému vnitřní kanalizace. Čerpací výška až 4,5m

 • SANISHOWER® - pro odpadní vody z umyvadla, sprchy a bidetu. Jeho rozměry umožňují instalaci i pod sprchovou vaničku. Čerpání odpadní vody až do výšky 4m

 • SANIFLOOR +® - sestava čerpadla a odtokového sprchového kompletu s detekcí vody pro realizaci bezbariérové sprchy bez potřeby gravitačního odvodnění. 3 verze pro různé typy sprchy: dlažba, elastická krytina, plochá vanička. Čerpání odpadní vody až do výšky 3m.

 • SANIVITE® Silence - tiché, vysoce kapacitní sanitární čerpadlo pro odpadní vody z kuchyňského dřezu, myčky nádobí, pračky, umyvadla, sprchy a vany (čerpání do výšky až 5 m či vzdálenosti 50 m potrubím Ø 32mm.)

 • SANISPEED® Silence - vysoce výkonné, tiché sanitární čerpadlo pro použití v domácnostech či v podobných podmínkách, kde jsou zvýšené nároky na množství přečerpávaných odpadních vod či na potřebnou čerpací výšku (až 7m)

 • SANICOM® - Sanitární čerpadlo pro intenzivní komerční využití (restaurace, kadeřnictví, bufety, velkokapacitní kuchyně ...), velké množství odpadních vod, jejich teplotu (až 90°C) či na potřebnou výšku čerpání (až 8m). Odpadní potrubí Ø 32mm.

 • SANICUBIC 2® Classic NM - výkonná centrální dvoumotorová přečerpávací stanice s řezacím ústrojím pro veškeré odpadní vody s využitím pro rodinné domy i komerční provozy. Elektrické krytí IP68. Externí ovládací box a modul vzdáleného akustického a optického alarmu. Možné je připojení až 4 WC, koupelny, kuchyně atd.. Možná čerpací výška do 11m.

 • SANICUBIC 1® WP NM - výkonná přečerpávací stanice pro veškeré odpadní vody (včetně fekálií až 2 WC) z celého rodinného domu, či srovnatelného komerčního provozu. Stanice SANICUBIC 1® WP NM je vybavena jedním motorem s vlastním řezacím ústrojím, externím ovládacím boxem a modulem s vizuálním a akustickým alarmem. Elektrické krytí IP68. Čerpací výška až 11m.
www


SANICOMPACT Pro - kompaktní WC s přečerpáním
SANICOMPACT Star - závěsné kompaktní WC s přečerpáním

Kompaktní WC - 2 v 1

Kompaktní WC představují unikátní koncept keramické WC mísy s integrovanými systémy rozmělnění a přečerpání odpadu z WC a splachování.

 • SANICOMPACT® 43 WO ECO+ Silence - unikátní splachovací systém ECO+ (spotřeba vody 1,8/3 l). Technologie Silence - nejnižší možný provozní hluk. Stavební hloubka 43 cm - maximální možná úspora místa. Umožňuje připojit též přívod odpadní vody z umyvadla. Sedátko "Soft close" je součástí´.

 • SANICOMPACT® Pro ECO+ Silence - atraktivní design, splachovací systém "Dual Flush" 1,8/3 l. Sedítko "Soft close" je součástí výrobku.Je možné připojit odpadní potrubí z umyvadla.

 • SANICOMPACT® Star - komplet závěsného WC se speciálním nosným modulem. "Dual flush" splachování a "Soft close" sedátko jsou součástí výrobku. Připojení odpadního potrubí z umyvadla a atraktivní design.
www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.