logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

QUANTUM, a. s.

quantumas.cz
logo Quantum

Quantum - ohřívače a zásobníky pro úspornou a komfortní přípravu teplé vody

Stacionární plynové zásobníkové ohřívače vody s odtahem spalin do komína
Závěsné plynové zásobníkové ohřívače vody s odtahem spalin do komína

Ohřívače vody zásobníkové

Plynové zásobníkové ohřívače vody pro domácnosti jsou podle instalace závěsné plynové nebo stacionární. Pro průmyslové aplikace, pro využití v komerčních zařízeních nabízíme plynové zásobníkové ohřívače stacionární, které nabízí větší objem nádrže a větší výkon určený pro ohřev teplé vody.

www


Stacionární zásobníkový kondenzační ohřívač vody s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odtahem spalin
Stacionární kondenzační zásobníkové ohřívače vody s intenzivním ohřevem a nuceným odtahem spalin

Ohřívače vody kondenzační

Příprava TUV a TV pomocí plynových kondenzačních zásobníkových ohřívačů vody QUANTUM je energeticky úsporné a provozně efektivní řešení. V naší nabídce najdete plynové kondenzační zásobníkové ohřívače vody IR, které jsou díky kompaktním rozměrům vhodné i do rodinných dvougeneračních domů, do bytových domů a i do malých průmyslových či komerčních využití. Princip ohřevu TUV je postavený na kondenzační technologii a díky výkonům na straně hořáků hovoříme o intenzivním ohřevu TUV. Kondenzační plynové ohřívače vody jsou vhodné tam, kde převládá pravidelný odběr spojený s vyšší spotřebou teplé vody.

www


Zásobníkové ohřívače vody s nepřímým ohřevem a jedním spirálovým výměníkem
Zásobníkové ohřívače vody s nepřímým ohřevem s vnořenou nádobou

Akumulační nádrže

V současné době se akumulační nádrže využívají pro více alternativních zdrojů energie jak pro přípravu teplé užitkové vody, tak pro vytápění. Podstatou akumulačních nádrží je akumulovat tepelnou energii z více zdrojů tepla najednou. V soustavě s našimi plynovými zásobníkovými ohřívači vody se pomocí akumulačních nádrží napojuje teplo získané ze slunečních kolektorů, z tepelného čerpadla, kondenzačního kotle, případně elektroohřevu. Následné teplo z alternativních zdrojů je předáváno jedním či více výměníky do akumulační nádrže. Akumulace tepla zajišťuje vyšší efektivitu celého systému s alternativními zdroji tepla.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.