logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

PZP HEATING a. s.

www.pzpheating.cz
logo PZP

PZP - tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelné čerpadlo AIR
Tepelné čerpadlo AIR

Tepelná čerpadla vzduch-voda AIR PASSIVE, AIR CLASSIC a AIR PERFORMANCE

Nová generace tepelných čerpadel AIR PASSIVE, CLASSIC a PERFORMANCE s modulovaným výkonem je vhodná pro vytápění pasivních a nízkoenergetických domů. Pro rodinné domy s vyšší tepelnou ztrátou je vhodný model AIR CLASSIC. Všechny modely jsou vybaveny funkcí chlazení.

Jedná se o nejmodernější invertorová tepelná čerpadla s ekologickým chladivem R32, která dosahují ročního faktoru SCOP 5,61. Tento topný faktor předčí i tepelná čerpadla země‑voda. Samozřejmostí je zachování tradičních hodnot tepelných čerpadel značky PZP HEATING. Především velmi nízká hlučnost, spotřeba a vysoká spolehlivost. Standardem je možnost připojení na internet a vzdálená správa, která je poskytována zdarma.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC
Tepelné čerpadlo DYNAMIC

Tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC

Zadání pro naše konstruktéry bylo jednoduché. Tepelné čerpadlo s těmi nejlepšími parametry bez kompromisů. Využili jsme dvacet pět let zkušeností a vyrobili nejtišší tepelné čerpadlo s excelentním topným faktorem, vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Tento model Vám můžeme nabídnout také ve variantě s aktivním chlazením.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT
Tepelné čerpadlo AMBIENT

Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT

Nehledě na to, že většina instalací tepelných čerpadel vzduch-voda je instalována vně objektu, jsou situace, kdy to z různých důvodů není možné. Tak co s tím? Sedli jsme k rýsovacímu prknu a zkonstruovali tiché interiérové tepelné čerpadlo s vynikajícím topným faktorem.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC
Tepelné čerpadlo ECONOMIC

Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC

Na počátku každého tepelného čerpadla jsou Vaše požadavky, potom následuje náročná práce konstruktérů, měsíce testování, certifikace a nakonec očekávání, jak nový model uspěje v tvrdé konkurenci. Model ECONOMIC splnil Vaše představy a stal se nejprodávanějším tepelným čerpadlem. Za jeho úspěchem stojí precizní práce, výběr kvalitních komponentů a atraktivní design.

www


Tepelné čerpadlo SPLIT
Tepelné čerpadlo SPLIT

Tepelná čerpadla vzduch-voda SPLIT

Tepelné čerpadlo SPLIT navazuje na velmi úspěšnou řadu modelů s vysokým výkonem, která jsou vhodná pro vytápění průmyslových objektů, bytových domů a komerčních objektů. Ekologické chladivo a technologie EVI zaručují vysoký výkon, spolehlivost a výborné topné faktory i při velmi nízkých teplotách. 25 let ověřené životnosti těchto modelů není žádné klišé, ale holý fakt. Standardem je možnost zapojení do kaskád, připojení na internet a vzdálená správa, která je poskytována zdarma.

www

Tepelná čerpadla země-voda

Tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO
Tepelné čerpadlo TERRA NEO

Tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO

Vybroušená technologie modelu DYNAMIC s vynikajícími parametry použita v systému země-voda povýšila tepelné čerpadlo TERRA NEO na novou úroveň. Využívá to nejlepší z obou systémů, vypilovanou techniku vzduch-voda a stabilitu systému země-voda. Zobrazení provozních stavů a nastavení je jednoduché a intuitivní díky barevnému dotykovému displeji.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.