logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

NIBE ENERGY SYSTEMS CZ
Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o.

www.nibe.cz
logo NIBE

NIBE - tepelná čerpadla, ohřívače vody, akumulační nádrže

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE systému vzduch-voda s frekvenčně řízeným kompresorem zajistí optimální úsporu díky schopnosti adaptovat se potřebám vašeho domu po celý rok. Vhodné je i pro starší otopné systémy a určeno pro kombinace s vnitřními jednotkami VVM nebo regulátory SMO.
Mimořádně snadná instalace.

www


Tepelné čerpadlo NIBE F2040

Tepelné čerpadlo NIBE F2040

Tepelné čerpadlo NIBE vzduch-voda pro budovy s tepelnou ztrátou od 2 do 16 kW. Nabízí snadnou instalaci a kompaktní rozměry venkovní jednotky i efektivní funkci chlazení, která udrží vnitřní klima komfortní i při vysokých venkovních teplotách.
Dostupné je ve výkonových řadách 6, 8, 12 a 16 kW.

www

Tepelná čerpadla země/voda

Tepelné čerpadlo NIBE S1155

Tepelné čerpadlo NIBE S1155

Inteligentní tepelné čerpadlo systému země-voda z nové řady NIBE „S“ s řízeným výkonem kompresoru, integrovanou Wi-Fi a vzdálenou správou MyUplink je vhodné pro obytné i komerční budovy. Automaticky nastavuje potřebný výkon pro dosažení maximálních úspor. Typ S1155 PC umožňuje pasivní chlazení.

www


Tepelné čerpadlo NIBE S1255

Tepelné čerpadlo NIBE S1255

Tepelné čerpadlo systému země-voda z nové řady NIBE „S“ s řízeným výkonem kompresoru, integrovanou Wi-Fi, 180 l ohřívačem a vzdálenou správou MyUplink je vhodné pro obytné i komerční budovy. Automaticky nastavuje potřebný výkon pro dosažení maximálních úspor. Typ S1255 PC umožňuje pasivní chlazení.

www

Ventilační tepelná čerpadla

Ventilační tepelné čerpadlo F730

Ventilační tepelné čerpadlo F730

Kompaktní tepelné čerpadlo F730 umožňuje zpětným získáváním tepla a plynulou regulací výkonu kompresoru, efektivní vytápění, větrání i ohřev vody pro nízkoenergetické domy. Chytrý řídicí systém, vestavěný zásobník teplé vody 180 l a kompaktní rozměry přináší vysoký komfort bydlení a provozní úspory.

www

Vnitřní jednotka

Vnitřní systémová jednotka NIBE VVM S320

Vnitřní systémová jednotka NIBE VVM S320

Vnitřní systémová jednotka nové řady NIBE „S“ tvoří s tepelnými čerpadly NIBE vzduch-voda vysoce účinný systém vytápění/chlazení a ohřevu vody pro váš domov. Uživatelsky přívětivý regulátor automaticky upravuje vnitřní klima a integrovaná Wi-Fi umožní plnou kontrolu na chytrém telefonu či tabletu.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 


ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.