logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Meltem Wärmerückgewinnung GmbH & Co. KG

www.meltem.com
logo Meltem

Meltem - lokální rekuperační jednotky


M-WRG-II provedení na omítku

Provedení na omítku je vhodné při dodatečné montáži nebo v rámci rekonstrukcí. V obvodové stěně připravíte dva kruhové otvory o průměru 130mm, do kterých osadíte přívodní a odtahové potrubí (DN100). K jednotce přivedete 230V nebo připravíte el. zásuvku. Jednotku připevníte pomocí 4 šroubů na vnitřní omítku.

wwwM-WRG-II provedení pod omítku

Provedení pod omítku je vhodné do novostaveb nebo v rámci rekonstrukcí. V obvodové stěně připravíte otvor, do kterého osadíte montážní sadu z polystyrenu včetně přívodního a odtahového potrubí (DN100). K jednotce přivedete 230V. Po začištění vnitřních a vnějších omítek zasunete jednotku do montážní sady z polystyrenu a připevníte venkovní kryt.

 

M-WRG-II provedení pod omítku s napojením další místnosti

Provedení pod omítku s napojením další místnosti je vhodné do novostaveb nebo v rámci rekonstrukcí. V obvodové stěně připravíte otvor, do kterého osadíte montážní sadu z polystyrenu včetně přívodního a odtahového potrubí (DN100). K jednotce přivedete 230V. Na odtah nebo na přívod připojíte další místnost/místnosti. Po začištění vnitřních a vnějších omítek zasunete jednotku do montážní sady z polystyrenu, na jednotku nasadíte adaptér a připevníte venkovní kryt.

wwwIntegrovaná montáž do stěny U2

Provedení integrované montáže do stěny U2 je vhodné do novostaveb nebo v rámci rekonstrukcí. V obvodové stěně připravíte otvor, do kterého osadíte montážní sadu z polystyrenu včetně přívodního a odtahového potrubí (DN100). K jednotce přivedete 230V. Na odtah i na přívod připojíte další místnost/místnosti. Po začištění vnitřních a vnějších omítek zasunete jednotku do montážní sady z polystyrenu, nasadíte plechový kryt a připevníte venkovní kryt.
www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.