logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Meesenburg s.r.o.

www.meesenburg.cz
logo Meesenburg

Meesenburg - Předsazená montáž oken Triotherm+, větrací technika, montážní materiály pro okna a dveře. Stavební kování a spojovací technika.

Systém předsazené montáže Triotherm+

Díky jednoduché instalaci systému předsazené montáže Triotherm+ je možno umístit okno do úrovně izolační vrstvy a tím zamezit vzniku tepelných mostů a tepelných ztrát. A to vše bez vysokých nákladů a omezeních při projektování.

Umístění oken do úrovně izolační vrstvy a jejich přímá integrace do fasádního systému je velkým krokem směrem ke snížení energetické náročnosti při montáži oken. 

Se systémem blaugelb Triotherm+ je možné zvolit si utěsnění montážní spáry, tak aby bylo vše provedeno profesionálně. Ať už se jedná o multifunkční, komprimační pásku, nebo kombinaci PUR pěny a okenních izolačních fólií. To vše umožňuje certifikovaný systém pro předsazenou montáž.

Více informací na e-shopu www.meesenburg.cz

 

www


Větrací technika

SIEGENIA AERO se pomocí celého spektra decentrální větrací techniky stará o zdravé klima místností. Využívá k tomu výkonné okenní nebo nástěnné větráky, které spojují vysoký průtok vzduchu, zvukový útlum a energetickou efektivitu s chytrým komfortem a nechají se téměř neviditelně integrovat do fasády. S kvalitou vzduchu, ochranou stavby a dobrým zdravím tak roste také hodnota nemovitostí a zvyšuje se komfort místností s ohledem na dýchání.

www


Montážní materiály pro okna a dveře

V našem sortimentu naleznete široké spektrum produktů pro správnou montáž oken. Nabízíme montážní pěny od nízkoexpanzní až po flexi pěnu, která je určená pro montáž oken do dřevostaveb. Široký výběr montážních fólií a komprimačních, nebo také jinak nabývacích pásek. Množství montážních kotev a montážních turbošroubů. Naleznete zde také velký výběr izolační podkladových profilů a desek. Stále populárnější je systém předsazené montáže, který nabízíme pod vlastní značkou blaugelb. Jedná se o unikátní systém předsazené montáže Triotherm+, který se skládá ze tři komponentů. Nosný profil Triotherm+, hybridní polymer a montážní šrouby. V této kategorii naleznete produkty od předních výrobců montážních materiálů, jako je Tremco Illbruck, nebo německé produkty naší vlastní značky blaugelb.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.