logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

BDR Thermea (Czech Republic) s.r.o.

www.baxi.cz
logo Baxi

Baxi - plynové kotle, solární systémy, tepelná čerpadla, ohřívače TV, zásobníky

Plynové kotle BAXI

Plynové kotle

Kondenzační plynové kotle BAXI představují standard v moderním vytápění, všechny modely podporují ekvitermní logiku, u vybraných modelových řad lze prodloužit záruku na 5 let a ke všem je zajištěn servis po celém území ČR. V této nabídce najdete plynové kotle určené pro byty a rodinné domy. BAXI také vyrábí kondenzační kotle vyšších výkonů (které lze řadit i do kaskád), určené pro bytové domy a jiné větší instalace.

  • Prime - ideální varianta při výměně za starý kombinovaný kotel
  • Duo-tec Compact E - ideální pro výměnu za starý kondenzační kotel
  • Luna Duo-tec E - jednoduché ovládání a skvělý výkon
  • Nuvola Duo-tec+ - komfortní příprava TV - až 385 litrů za 30 min
  • Duo-tec Max E - patent Baxi: komfortní dodávka TV díky expanzní nádobě s integrovaným mini zásobníkem
  • Luna Platinum+ - odnímatelný podsvícený displej - drátová i bezdrátová verze
  • Nuvola Platinum+ - zabudovaný nerezový zásobník 40 l
  • Luna Duo-tec MP+ - ideální do kaskádových kotelen, 35 až 150 kW
www


Tepelná čerpadla BAXI

Tepelná čerpadla

Společnost Baxi nabízí širokou škálu tepelných čerpadel vzduch - voda Split Inverter, s externím nebo vestavěným ohřívačem TV.

Sortiment tepelných čerpadel „Split Inverter“ PBS-i nabízí výkony od 4,5 kW s jednofázovým napájením, které jsou vhodné pro malé novostavby, až do výkonu 16 kW s napájením třífázovým které jsou vhodné i do velmi rozsáhlých domů. Jsou k dispozici v provedení E s vestavěným elektrokotlem nebo H s možností připojení externího kotle - obě provedení se zabudovaným ekvitermním regulátorem pro řízení až dvou topných okruhů. Tepelné čerpadlo se závěsným vnitřním modulem má označení WH, stacionární FS umožňuje výrobu teplé vody díky vestavěnému zásobníku s objemem 177 litrů.

Nová tepelná čerpadla „Split Inverter“ PBS-i WH2 a PBS-i FS2 jsou plně kompatibilní s termostatem Baxi Mago pro komfortní dálkové řízení jak vytápění, tak i ohřevu TV prostřednictvím aplikace pro Smartphone.

www


Klimatizace BAXI

Klimatizace

Baxi inovuje řadu klimatizačních jednotek s tepelným čerpadlem Luna Clima. Modely Baxi Dream, Baxi Astra a Moonlight a Light Commercial jsou plněny novým ekologickým chladivem R32.

Luna Clima R32
Řada Baxi Dream Mono Split nabízí elegantní, inovativní a kompaktní design s velmi vysokou energetickou účinností A +++ / A ++ a již z výroby osazeným wi-fi modulem pro dálkovou správu s aplikací App Air Connect.
Klimatizační jednotky Baxi Astra a Moonlight Mono Split se vyznačují tradiční Baxi estetikou a infračerveným dálkovým ovládáním. Wi-fi modul je k dispozici jako volitelné příslušenství. K dispozici jsou také verze Multi Split R32 s venkovními jednotkami Dual, Trial, Quadri a Penta, ke kterým lze kombinovat nástěnné vnitřní jednotky řady Baxi Moonlight.

Light Commercial R32
Pro obchodní aplikace (kanceláře, tělocvičny, zasedací místnosti, hotely atd.) nabízí firma Baxi sortiment Light Commercial Mono a Multi Split rovněž s chladivem R32.
Pro verze Mono a Multi Split jsou k dispozici vnitřní kazetové, parapetní/podstropní a kanálové jednotky. Je možné kombinovat venkovní jednotku (Dual, Trial, Quadri a Penta) až s 5ti vnitřními jednotkami. Volně lze kombinovat stěnové, kazetové, parapetní a kanálové jednotky.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.