logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Automatický termovrátník AgeVolt s řídicí jednotkou Teco

Na trh v čase koronakrize přišla ze Slovenska šikovná novinka – automatický termovrátník, který vpustí do prostoru jen předem stanovený počet lidí s normální tělesnou teplotou.

Popis reference

AgeVolt Thermo vytvořil Slovák Ján Zuštiak, který má dlhouholeté zkušenosti se smart home technologiemi. Jde už o druhý produkt značky AgeVolt, jejímž cílem je přinášet inovativní elektronické zařízení. Prvním je inteligentný nabíjecí systém na elektromobily, který dokáže optimalizovat nabíjení na základě aktuální spotřeby budovy, kapacity kabeláže a jističů.


Jak funguje AgeVolt Thermo?

AgeVolt Thermo je postavený na komponentoch naší firmy Teco. Základem je centrální jednotka CP-1000. Grid-eye senzorem (C-IF-6400R) odměří návštěvníkovi tělesnou teplotu. Otevření dveří povolí jen v případě, že dotyčný nemá horečku. Díky infrazávorám zároveň může sledovat počet lidí v objektu. Když je dosáhnut stanovený limit, dveře zůstanou zavřené. Instalace je velmi jednoduchá, díky Plug&Play řešení není nutný zásah do objektu, zařízení stačí připojit do zásuvky.

Nadstavba v podobě dalších funkcí

Produkt dokážeme flexibilně přizpůsobit různým specifickým podmínkám provozů a prostor. Díky našim zkušenostem s energy managementem budov umíme systém rozšřit i o další nadstandardní funkce, například pokročilé měření spotřeby elektrické energie, bateriový systém na vykrývání nárazových odběrů budovy, hlídání rezervovaného příkonu nebo systém nabíjení elektromobilů,“ dodal Zuštiak.

Služby a použité technologie


Teco a.s.
logo Teco a.s.

Vývoj a výroba řídicích systémů nejen pro inteligentní řízení domů a budov. Systémy Tecomat Foxtrot jsou chytrým standardem umožňujícím ovládat veškeré současné technologie přes nejrůznější komunikační zařízení od vypínače po dotykové panely.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.