logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Produkty na dřevo od ADLER nově v prodejnách BAUHAUS

Dceřiná společnost předního rakouského výrobce povrchových úprav na dřevo ADLER Česko zahájila prodej barev, lazur a olejů na renovace a nové nátěry v několika prodejnách BAUHAUS v České republice.

Společnost ADLER tak pokračuje v expanzi svých prodejních míst po České republice a ještě více se tak přibližuje koncovým zákazníkům, kteří tak nyní mají možnost zakoupit kvalitní systémy na povrchovou úpravu dřeva od značky, kterou používají profesionální řemeslníci a průmysloví výroby oken, nábytku a dřevostaveb, ještě snadněji.

V prodejnách BAUHAUS se ADLER zaměřuje zejména na profesionální renovace dřeva, pro které nabízíme své osvědčené, léty prověřené systémy. Naše nátěry zde navíc ukazujeme na skutečných vzorcích starého dřeva a zákazníci tak získávají jasnější představu o tom, jak dopadne jejich renovace starého zahradního domku, oken, dveří, staré lavičky nebo jiného dřeva na jejich zahradě.

V sortimentu, který zde nabízíme nechybí ani oblíbený olej na terasy a zahradní nábytek, který lze použít i na dřevo v interiéru, vysoce krycí barva nebo olejová lazura na nové nátěry dřeva v exteriéru.

Produkty dostupné v síti BAUHAUS byly pečlivě vybrány, a pro příležitost vstupu do prvního hobbymarketu v ČR také získaly nový, svěží design plechovek, který by měl být koncovým zákazníkům ještě více nápomocen při výběru vhodného produktu pro jejich projekty renovací dřeva.

Vybrané produkty ADLER aktuálně zakoupíte v těchto prodejnách hobbymarketu BAUHAUS:

📍 Brno-Ivanovice

📍 Plzeň

📍 České Budějovice

 

Nebo objednáte 📍 na e-shopu www.bauhaus.cz.

Více informací


ADLER Česko s.r.o.
logo ADLER Česko s.r.o.

Společnost ADLER je přední evropský výrobce laků, barev, prostředků na ochranu dřeva a systémů na povrchovou úpravu oken, dveří, podlah, nábytku i dřevostaveb. V sortimentu značky ADLER se nachází více než 10.000 výrobků pro různé oblasti použití ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.