logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Nová verze Merbon IDE 2.4.0.22

Nový release Merbon IDE si můžete stáhnout v sekci Software.

Verze 2.4.0.x obsahuje novinky v přidání BACnet serveru a klienta, platformy mark220LX, mark320LX, markMX.2, IMIO110.2, IMIO105.2, ICIO205.2, mark130.2, PLC řady wall, nového webserveru a SSCP sériové linky. O podporovaných nových funkcích se dočtete v článku Rozdíly mezi hardwarovými platformami s runtime Merbon: https://www.domat-int.com/cs/rozdily-mezi-hardwarovymi-platformami-s-runtime-merbon.  

Od verze 2.4.0.x se ruší podpora externího HMI editoru, avšak pro přechod ze starších verzí runtimu (do 2.3.0.x) na verzi 2.4.0.x lze využít externí HMI editor verze 2.4.0.11. Bližší informace jsou uvedené v souboru „Poznámky k verzím“. Žádáme všechny uživatele, kteří již mají nějakou verzi Merbon IDE na svém počítači nainstalovanou, aby používali výhradně aktuální verzi Merbon IDE. Aktuální verze obsahuje opravy několika nalezených chyb a obsahuje také úpravy pro zvýšení stability programu. Program podporuje OS s .NET Framework 4.7.2 nebo novější - Windows 8 nebo novější (Win8, Win8.1, Win10).

Více informací


Domat Control System s.r.o.
logo Domat Control System s.r.o.

Domat Control System s.r.o. patří k evropské špičce dodavatelů řídicích systémů a regulací pro inteligentní budovy, průmysl a energetiku. Cílem této ryze české společnosti je vyvíjet, vyrábět a dodávat řídící systémy v mezinárodním měřítku.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.