logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Mezinárodní B2B obchodní portál pro průmyslová odvětví merXu je na trhu necelý rok

Za tu dobu jsme se přesvědčili o tom, že vytvářet místo, které usnadňuje obchodování mezi firmami a živnostníky napříč Evropou, je jak naplňující výzvou tak i zábavou.

Za pár měsíců fungování máme na merXu více než 15.000 registrovaných firem a kolem 2.000.000 nabídek. Už tak se jedná o unikátní nabídku produktů pro podnikání v našem regionu, ale ve skutečnosti je to pořád jen začátek!

Od startu fungujeme v ČR, na Slovensku, v Polsku, v Estonsku a Litvě. Od minulého týdne nově také v Maďarsku a další země otevřeme v následujících týdnech.

Pokud vás láká měnit způsob obchodování v B2B světě a pracovat v mezinárodním prostředí podobně nastavených lidí, určitě se nám ozvěte.

Aktuálně hledáme posilu pro řízení marketingu v ČR a SR a kolegy pro business development pro klíčové kategorie - stavebnictví, nářadí, elektrotechnika a HoReKa.

Stojíme na prahu velké změny, kterou utváříme společně s našimi zákazníky a partnery. Pokud vás lákají velké a ambiciózní cíle, máme se o čem bavit.

Sledujte rozhovor s Václavem Liškou v našem online vysílání na TZB-info.cz v pátek 24.9. ve 12:40.

Kontaktujte nás!


Merxu s.r.o.
logo Merxu s.r.o.

merXu.com je prodejní online platforma pro společnosti z Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.