logo TZB-info

HDL – novinky pro automatizaci budov a chytré domy

Jako každý rok neustále rozšiřujeme a vylepšujeme design a funkcionalitu nástěnných ovládacích prvků automatizovaných budov. Co se týče designu zůstáváme u oblíbeného skla, kovu a pro intuitivní ovládání umožňujeme u určitých typů ovladačů zdarma gravírování ikon na tlačítka.

Nová aplikace WALL určená pro nástěnné tablety HDL-MTS10 a HDL-MTS57 mění tyto displeje v komfortní ovládací prvek s kapacitou mnoha desítek ovládaných spotřebičů. Nově je na českém trhu představen výkonový stmívač HDL-MDH0610A.4D s kapacitou 6 x 10 A. Tento fázový stmívač dokáže díky své špičkové technologii stmívat i LED nebo elektronické zdroje. Vzhledem ke své kapacitě pokrývá potřeby větších sálů, výrobních hal atd.
Další novinkou je doplnění řady Buspro i KNX modulem CoolBox-VRV. Použitím tohoto modulu lze sběrnici chytrého domu Buspro nebo KNX propojit s klimatizačními jednotkami většiny světových značek, a učinit tak klimatizaci součástí chytrého domu.

Které výrobky investoři žádají nejčastěji a které výrobky vyžadují více osvěty a veletrh je právě příležitostí je veřejnosti více představit a ukázat výhody?

          nástěnný ovladač HDL-MTS57
nástěnný ovladač HDL-MTS57
Na danou otázku se dá podívat ze dvou úhlů pohledu. Investory nejvíce přitahují výše zmíněné ovládací prvky, jelikož se jedná o viditelnou část inteligentní elektroinstalace, která musí ladit s interiérem stavby a zároveň umožňovat ovládat řadu funkcí automatizované budovy, a to jednoduchým a intuitivním způsobem. A tím se dostáváme k druhému bodu, což jsou nejčastěji vyžadované funkce automatizace budov. Z naší zkušenosti investor začíná s řízením osvětlení, stínění, vytápění a klimatizace, neboť právě kombinací daných funkcí lze docílit výsledné tepelné pohody, komfortu a úspory energií. Jelikož HDL dodává decentralizovaný modulární sběrnicový systém, je možné jej postupně rozšiřovat o další funkce jako například řízení audia a videa, spotřebičů, zavlažování, zabezpečení atd. Zde je vhodné upozornit, že i již instalované systémy třetích stran mohou být integrovány do jednoho a ovládány jedním typem ovladačů či aplikací, což právě HDL systémy automatizace budov nabízí.

Proč si vybrat právě HDL?
Naši nejnovější nabídku Vám rádi představíme a zveme Vás k návštěvě našeho stánku na veletrhu FOR ARCH 2020 v Praze, kde si budete moci vyzkoušet ovládání funkční expozice inteligentní budovy. Více informací o produktech HDL.

HDL Automation s.r.o.
logo HDL Automation s.r.o.

HDL Automation s.r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu globální značku HDL. Dodává škálu produktů od jednotlivých modulů až po kompletní automatizační systémy budov. Během své 30leté historie realizovala společnost HDL mnoho inovativních řešení ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.