logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Wienerberger získal ocenění v soutěži Výrobek roku 2008/2009

Wienerberger získal ocenění v soutěži Výrobek roku 2008/2009

Letošní Stavební veletrhy Brno se pro společnost Wienerberger nesly ve znamení úspěchu i v případě její vystavovatelské neúčasti. Dokladem je zisk hned dvou ocenění. V soutěži Výrobek roku 2008/2009 si technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM odnesla cenu v nově vzniklé kategorii hodnocení škol a významného úspěchu dosáhla i cihla POROTHERM 36,5 Ti s perlitovou výplní, která získala cenu v kategorii energetických úspor.

Slavnostní zakončení třetího ročníku soutěže Výrobek roku, kterou pořádá redakce časopisu Stavebnictví a interiér, vydavatelství Vega s.r.o. a Národní stavební centrum Brno proběhlo na Stavebním veletrhu v Brně 24. dubna 2009.

„Technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM se v nově vzniklé kategorii, ve které hodnotí studenti vysokých a středních stavebních škol, umístila na druhém místě. Tato novinka, u které se při zdění nepoužívá malta a cihly se ukládají do speciální PUR-pěny, tak opětovně potvrdila svou technologickou výjimečnost. Cenu v kategorii energetických úspor získala cihla POROTHERM 36,5 Ti plněná perlitem. Ta se vyrábí přímo s perlitovou výplní a její úspěch dokazuje, že se jedná o skvělý technologický a inovační krok do budoucna.“ Komentuje výsledky soutěže ing. Richard Slavík, vedoucí marketingu společnosti Wienerberger a dodává „Pokud tyto ocenění spojím s odezvou, kterou dostáváme od samotných stavebníků, je pro nás úspěch v soutěži Výrobek roku nesporným oceněním vynikajících vlastností našich produktů.“

POROTHERM DRYFIX.SYSTEM je speciální technologie zdění, při níž se nepoužívá malta. Cihly se ukládají do speciální PUR-pěny. Tu stavebníci při nákupu broušených cihel POROTHERM CB DF obdrží v odpovídajícím množstvím zdarma. Technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM představuje systém speciálního zdění, při němž se nepřenáší z pojiva do zdiva žádná vlhkost. Po dokončení zdění mohou ihned následovat další práce.

Cihla POROTHERM 36,5 Ti je určena pro realizaci energeticky úsporných rodinných domů. Její rozměry 24,8 x 36,5 x 24,9 cm umožňují snadné a rychlé stavění. Zkratka „Ti“ za názvem napovídá, že se jedná o první cihlu ze sortimentu výjimečných tepelněizolačních cihel, které jsou vyplněny perlitem již při výrobě. Vzhledem k použité technologii výroby a vlastnímu složení cihly se jedná o zcela ekologický produkt.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.


Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Skupina Wienerberger AG představuje největšího světového výrobce cihel Porotherm a současně lídra v produkci pálené střešní krytiny Tondach v Evropě. V roce 2019 společnost Wienerberger oslavila 200 let výročí od svého založení. V ČR působí společnost ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.