logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Rigips zavádí novou řadu pastových tmelů

Společnost Rigips, významný výrobce a dodavatel sádrokartonu, polystyrenových izolací a sádrových omítek, zavádí novou řadu pastových tmelů. Dvě nové značky, ProMix Finish a ProMix Mega, jsou uvedeny na trh od 1. 3. 2007.Zcela nový pastový tmel ProMix Finish je určen pro finální tmelení spár sádrokartonových desek. ProMix Finish se velmi lehce natahuje i brousí. Ekonomické balení v objemu 25 kg nabízí cenově příznivé řešení pro závěrečnou úpravu spár desek ze sádrokartonu.

Pastový tmel ProMix Mega nahrazuje dosud prodávaný výrobek ProFin Mega. Nový, univerzální pastový tmel je určen pro finální tmelení spár i k základnímu tmelení spár sádrokartonových desek s použitím výztužné pásky. Uživatelé ocení vylepšenou recepturu, která umožňuje lehčí natahování tmelu. Produkt je možné koupit v baleních 0,5; 1; 5; 15 a 25 kg.

V případě vysokých nároků na kvalitu povrchu jsou pastové tmely vhodné i pro celoplošné tmelení a stěrkování sádrokartonu.


O společnosti Rigips, s.r.o.

Společnost Rigips je významný výrobce a dodavatel sádrokartonových systémů, polystyrenových izolací a sádrových omítek a malířských stěrek Rimano. V České republice má již patnáctiletou tradici. Ve svých 3 výrobních závodech vyrábí produkty nejvyšší světové kvality srovnatelné s předními evropskými výrobci a splňuje nové normy zaváděné v EU. Díky své příslušnosti ke koncernu Saint-Gobain, který ročně vyčleňuje cca 345 mil. EUR na výzkum a vývoj, využívá společnost Rigips know-how z celého světa. Společnost Rigips je certifikována pro systém managementu jakosti dle EN ISO 9001:2000.
www.rigips.cz

O společnosti Saint-Gobain

Koncern Saint-Gobain je evropský a světový lídr ve všech svých obchodních odvětvích, patří do první stovky světových průmyslových korporací. Koncern má 5 hlavních divizí - stavební materiály, sklo, obalové materiály, speciální High –Tech materiály, distribuční řetězce.

Počátky společnosti Saint-Gobain spadají do Francie 17. století, půldruhého století nato překračuje Saint-Gobain hranice Francie. Dnes již působí ve více než 50 zemích světa, ve kterých sdružuje 1.200 společností a zaměstnává více než 200.000 lidí 70ti národností.

Pro doplňující informace, kontaktujte:

Ivana Duchoňová
Marketing Specialist
Rigips, s.r.o.
Tel.: +420 296 411 762
E-mail: ivana.duchonova@bpb.com
www.rigips.cz

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.