logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

WPC - Woodplastic a.s.

www.woodplastic.cz
logo WoodPlastic

WoodPlastic - kompozitní terasová prkna

terasa Star Palisander, WoodPlastic

Terasové prkno řady STAR, WoodPlastic®

Každé z prken této atraktivní drážkované terasy Star od společnosti WPC - WoodPlastic je vyrobeno ve středočeských Bukovanech za pomoci laserové technologie. Prkna jsou extrudována ze směsi pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o panenský polymer stejného typu, jaký se používá ve zdravotnictví.

WoodPlastic® je perfektní stavební materiál, s nímž lze pracovat podobně, jako se dřevem. Lišty lze navíc po zahřátí tvarovat, což je ideální především u bazénů a kolem schodů. Plnoprofilová prkna mají speciální protiskluzový povrch a nemění svůj tvar. Minimálně nasákavý materiál dlouhodobě odolává veškerým rozmarům počasí a je rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě.

www


terasa Max Forest Eben, WoodPlastic

Terasové prkno řady FOREST WoodPlastic®

Reprezentativní terasy řady FOREST od české společnosti WPC - WoodPlastic jsou velmi příjemné na dotyk. Vybrat si lze z množství povrchů a přirozeně působících barevných odstínů. Precizně vyrobená a správně nainstalovaná prkna dodávají terase sametově jemný vzhled a umožňují sladit ji s ostatními prvky domu.

Díky tomu se terasy z materiálu WoodPlastic® přizpůsobí jakémukoli stylu a snadno dokážou navodit útulnou atmosféru. Citlivým propojením venkovní terasy s interiérem vznikne mimořádně působivý prostor. Hlavním plusem teras WoodPlastic® však zůstává jejich dlouhá životnost při zachování všech klíčových vlastností materiálu a minimální finanční i časová náročnost na údržbu.

www


terasa Top Rustic Teak, WoodPlastic

Terasové prkno řady RUSTIC, WoodPlastic®

„Už při stavbě nového domu jsem měl dokonalou představu o tom, kde bude situována terasa. Jediné, co bylo ještě třeba si ujasnit, byl materiál. Za klíčová kritéria jsem si zvolil kvalitu, snadnou údržbu a dokonalý vzhled. Po důkladném uvážení jsem se rozhodl pro kompozitní materiál WoodPlastic® od českého výrobce WPC - WoodPlastic.

Vybral jsem prkna Top s překrývajícími se spárami, s povrchem Rustic, který evokuje drásané dřevo, v příjemně světlém teakovém odstínu. Jsem velmi spokojený. Terasa je krásná, odolnost materiálu mimořádná a nutnost údržby nestojí za řeč.“
Zákazník společnosti WPC - WoodPlastic, Novosedly

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.