logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

SolarAir s.r.o.

www.solarair.cz
logo Turbovex

Turbovex - lokální rekuperační jednotky

Turbovex - COMFORT

Turbovex - TX 250

Turbovex - TX 250

Turbovex COMFORT - Lokální rekuperační jednotky pro kanceláře, restaurace, školy atd.

TX 250A - Lokální rekuperační jednotka
Je to prosté - nezdravé ovzduší v místnosti vyjde draho. Výkonnost upadá. Vnímavost i koncentrace jsou výrazně nižší. A přitom decentralizovaný ventilační systém vyřeší dostatečné odvětrávání ve většině typů místností a zároveň udrží většinu tepla. U modelu TX 250A je účinnost rekuperace více než 80 %.

www


Turbovex - TX 500

Turbovex - TX 500

TX 500A - Lokální rekuperační jednotka
Ve školách, komerčních prostorech i kancelářích se čím dál více klade důraz na vnitřní klima místnosti a jeho vliv na soustředěnost a vnímavost, nemluvě o běžném pocitu pohodlí.
Flexibilní model TX 500A dokáže přivést lepší ovzduší do mnoha typů místností.
S decentralizovanou ventilací, tedy oddělenou ventilací jednotlivých místností, tak získáte flexibilní a úsporné odvětrávání za přijatelnou cenu.

www


Turbovex - TX 750

Turbovex - TX 750

TX 750A - Lokální rekuperační jednotka
Ovzduší v místnosti je pro naše zdraví, výkon i pohodlí velmi důležité. Proto je zajištění dobrého vnitřního klimatu nyní právem věnováno více pozornosti.

TX 750A je ideálním řešením do větších místností, kde se vyskytuje velké množství lidí, jako např. ve školkách, školních třídách, kinosálech nebo posilovnách.

www


Turbovex - TX 1000

Turbovex - TX 1000

TX 1000A - Lokální rekuperační jednotka
Pečujte o zdravé ovzduší v místnostech a ušetřete.
Ovzduší v místnosti je pro naše zdraví, výkon i pohodlí velmi důležité. Zaměstnanci jsou díky němu produktivnější a méně nemocní. Studenti i učitelé mají více energie, a mohou se tedy lépe soustředit.

Model TX 1000A je v současné době největší z našich decentralizovaných ventilačních systémů a je schopen vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na odvětrávání a proudění vzduchu.

www

Turbovex - INDUSTRY

Turbovex - TX 3100A

Turbovex - TX 3100A

TX 3100A - Lokální rekuperační jednotka
Lepší vnitřní klima lze zajistit i jednoduše.
Model TX 3100 je nainstalován na střechu pouze s jedním přívodem a bez jakéhokoliv napojení na další potrubní rozvody. Vysokokapacitní rotační rekuperátor opětovně využívá teplo z vyváděného vzduchu a přenáší jej do přiváděného vzduchu, čímž je zajištěna pohodlná výměna vzduchu. Rekuperátor je vybaven filtračním systémem, který zabraňuje opětovnému přivedení znečištěného vzduchu do místností.

Přívodní systém využívá Coandův efekt. Vzduch do místnosti proudí po stěnách rovnoměrně do všech směrů za použití horkého vzduchu, který se kumuluje pod střechou. Dokáže tak využívat energii, která by jinak zůstala zcela nevyužitá.

www

Turbovex - HOME

Turbovex - EasyAir

Turbovex - EasyAir

Turbovex EasyAir - Lokální rekuperační jednotka pro větrání a odvlhčování
Novinka od Leden 2020 - Menší jednotka se silnými parametry
54 m³/h při pouhých 35 dB a s nízkou spotřebou jen 27 Wattů!

EasyAir je lokální rekuperace do místnosti s vynikajícím výkonem. Je extrémně tichá a úsporná. Přes rotační tepelný výměník nasává špatný a vlhký vzduch zevnitř a vhání dovnitř čerstvý vzduch z venku a tímto získává až 81% zpětného tepla z odváděného vzduchu.
Ideální do celého domu, bytu či kanceláře. Všude tam, kde potřebujete větrat nebo/a odvlhčovat effektivně, tiše, levně a s minimálními tepelnými ztrátámi.

PATENTOVANÝ montážní systém
Umožňuje montáž z vnitřní strany! Není tedy potřeba lešení či plošina.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.