logo TZB-info


SEPLAST s.r.o.

www.seplast.cz
logo SEPLAST

SEPLAST - průmyslové plastové ventilátory

Ventilátory SEAT

Ventilátory SEAT

Ventilátory SEAT slouží k odsávání vzdušniny obsahující agresivní chemické sloučeniny (doporučujeme do teploty 60 °C) z laboratoří i průmyslových objektů.
Ventilátory se dají velmi snadno instalovat, poskytují vynikající aerodynamické vlastnosti. Skříň ventilátoru i oběžné kolo jsou vyrobeny z polypropylenu.

Standardně používáme motory SIEMENS 3x400 V bez tepelné ochrany, s krytím IP55. Na přání zákazníka můžeme ventilátory osadit motory 1x230 V, motory s tepelnou ochranou, 2-otáčkové, atd. Ventilátory dodáváme i v provedení Ex do výbušného prostředí pro prostředí.

www


Ventilátory STORM

Ventilátory STORM

Řada ventilátorů rozšiřující a doplňující řadu SEAT. Standardně používáme motory SIEMENS 3x400 V bez tepelné ochrany, s krytím IP55. Na přání zákazníka můžeme ventilátory osadit motory 1x230 V, motory s tepelnou ochranou, 2-otáčkové, atd. Ventilátory dodáváme i v provedení Ex do výbušného prostředí.

www


Kontrolní systémy

Kontrolní systémy

Kontrolní systémy ventilátorů řídí optimální podmínky odsávání. Kontrolní systém slouží k nastavení a vyhodnocení optimálních podmínek pro odsávání vzdušniny ventilátorem. Hlavní místa použití jsou laboratoře, digestoře, pro případy, kdy je nutno množství nasávaného vzduchu regulovat. Kontrolní systém je dodáván ve dvou verzích:
- verze s ovládáním ventilátoru při stálé rychlosti
- verze s regulací otáček ventilátoru.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 


ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.