logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Flamco CZ s.r.o.

flamcogroup.com
logo Flamco

Flamco - spolehlivé systémy pro kotelny

Odlučovače vzduchu a nečistot řady Flamco XStream

Odlučovače vzduchu a nečistot řady Flamco XStream

Odlučování částic vzduchu a nečistot má rozhodující význam pro hospodárný a bezproblémový provoz topných systémů. Nové odlučovače vzduchu a nečistot řady Flamco XStream využívají inovativního a jedinečného režimu ECO/MAX, který zlepšuje výkon topného a chladicího systému a zajišťuje až o 15 procent nižší spotřebu energie.

www


Systémy pro velké kotelny

Systémy pro velké kotelny do 2300 kW

Systém velkých rozdělovačů Meibes tvoří moduly rozdělovače pro 2 nebo 3 okruhy, čerpadlové skupiny a hydraulický stabilizátor s integrovaným odlučovačem vzduchu, odkalovačem a volitelně také magnetickým odlučovačem. Projektování systému je flexibilní a umožňuje použití i v případě prostorových omezení, např. umístění v rohu.

www


Kombimix kompaktní sestava čerpadlových skupin

Kombimix kompaktní sestava čerpadlových skupin

Tepelně izolovaná, kompaktní sestava energeticky vysoce účinných čerpadel pro dva různé nebo stejné topné okruhy se společným rozdělovačem. Zpětná klapka v přívodním kulovém kohoutu, dva kontaktní teploměry v rukojeti kulového kohoutu v přívodu i zpátečce, volitelně lze připojit třetí topný okruh například k ohřevu pitné vody.

www


Flexcon Premium membránové expanzní nádoby

Flexcon Premium membránové expanzní nádoby

Expanzní nádoby Flexcon Premium vynikají dlouhou životností a to zejména díky membráně, vyrobené z termoplastického polyolefinu (TPO). Díky použití tohoto materiálu je její uhlíková stopa o 50 % nižší než u běžné membrány. Membrána má mnohem menší propustnost, nižší hmotnost a větší flexibilitu.

www


Ventily Nexus Valve

Ventily Nexus Valve

Ventily Nexus Valve představují ucelenou řadu regulačních ventilů, která zahrnuje varianty od statických vyvažovacích ventilů až po regulátory diferenčního tlaku a automatické vyvažovací ventily. Inovativní konstrukce ventilů je výsledkem technického vývoje, což činí jejich instalaci a vyvážení mnohem snazší a rychlejší a provoz tak přináší vyšší komfort i úspory energií.

www


Termostatická hlavice TC-S4

Termostatická hlavice TC-S4

Termostatická hlavice se závitovým připojením M 30 × 1,5 nebo svěrnou přípojkou a kapalinovým čidlem s nulovým nastavením, snadno ovladatelný a funkčně spolehlivý omezovač úhlu natočení, klasifikováno podle „TELL“ v energetické třídě „A“. Vhodné pro všechny typy otopných těles.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 


ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.