logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

www.dennert.cz
logo Dennert

Dennert - betonové prefabrikované díly

DX - stropní deska
DX - stropní systémDX THERM - vyhřívání a chlazení stropemXCON - systém pro hrubou stavbu

Stropní desky Dennert DX

Splňují všechny požadavky na perfektní stropní systém. Každý stropní prvek je vyroben jako samostatný kus podle plánu. Veškeré speciální funkce jako jsou integrované překlady, oblouky, otvory pro napájecí vedení, přesně zapadající podpěry pro schody a mnoho dalšího, jsou již implementovány v továrně.

Díky neustálému vývoji splňují stropní desky DX také nejvyšší statické požadavky. Například požadavky týkající se užitečného zatížení, rozpětí a protipožární ochrany. Stropní desky Dennert DX je možné díky našemu jedinečnému uzamykacímu systému pomocí síly namontovat extrémně rychle, je možné je okamžitě zatížit a zpřístupnit.

Prefabrikovaný strop se osvědčuje již mnoho let. Inovativní stropní systém můžete také použít pro regulaci pokojové teploty. V zimě je celý strop mírně temperovaný a rovnoměrně ohřívá místnost bez cirkulace vzduchu. V létě je strop ochlazován a teplo se odvádí pryč bez průvanu nebo hlasitých větráků. To umožňují volitelně integrovaná topná a chladicí potrubí. Potrubní systém předinstalovaný v prefabrikovaných stropních deskách Dennert DX musí zapojit v místě pouze odborník na topení. Takto je možné se stropním systémem DX snadno snížit náklady na energii a zvýšit komfort bydlení.

www


Schodiště Dennert
Schodiště DennertSchodiště DennertSchodiště DennertSchodiště DennertSchodiště Dennert

Prvkové schodiště Dennert STEP

Stavební prvek Dennert STEP - schody je vyráběn jako prvek připravený k montáži. Pomocí naší inteligentní výrobní technologie je možné vytvořit optimální řešení schodiště pro každý půdorys. Jsou tak možná provedení jako přímá nebo spirálová schodiště stočená jednou nebo dvakrát o 1/4. Ke všem variantám je k dispozici vhodná podesta.

Schodové prvky přesvědčují vynikajícími hodnotami zvukové izolace, s vyhlazeným bedněním nebo ručně vyhlazeným podhledem a obroušenými nášlapnými plochami. Integrovaná speciální pouzdra umožňují rychlou instalaci zábradlí. Tak se práce na staveništi redukuje na minimum.

Na přání izolace proti kročejovému zvuku (Schöck Tronsolen), která poskytuje vynikající hodnoty zvukové izolace kroků.

www


Montované stěny Dennert KX
Masivní stěna Dennert KX

Prefabrikované stěny Dennert KX

S masivní stěnou KX můžete stavět rychle, za sucha a nákladově efektivně. Se stěnou KX získáte extrémně tenký systém stěn s vynikající kvalitou povrchu. Jsou vyrobené na míru podle Vašich plánů a dokonale připraveny na rozšíření. Vnější stěny o tloušťce 17,5 cm mohou být bez vnitřní omítky vyžadované u běžné konstrukce domu, což zvyšuje využitelný obytný prostor se stejnými vnějšími rozměry.

Stěna vyrobená výhradně z přírodních surovin zaujme svou odolností a bezpečností. Masivní stěny odolné proti tlaku nabízí nejlepší nosné vlastnosti a vynikající zvukovou izolaci. Spojení stěn se provádí inovativním šroubovým systémem a minimalizuje podíl zalévacího betonu a stavební vlhkosti na absolutní minimum. Díky stěnám KX má místnost optimální klima.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 



© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.