logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

COBRA spol. s r.o.

www.matekliku.cz
logo COBRA

COBRA - dveřní a okenní kování

COBRA Q UltimaCobra Q UltimaCobra Q UltimaCobra Q Ultima

COBRA Q Ultima

prémiové dveřní kování COBRA Q Ultima v černé barvě oceněné na nejprestižnějších designových soutěžích včetně Red Dot Design Award, German Design Award a Iconic Design Awards

www


Cobra CU+
Cobra CU+Cobra CU+Cobra CU+Cobra CU+Cobra CU+Cobra CU+

COBRA CU+ antibakteriální dveřní kliky a madla

Antibakteriální kování Cobra z certifikované mědi CU+  představuje nejlepší způsob hubení bakterií a virů přímo na samotné klice. Použitý materiál prokazatelně hubí 99.9% bakterií.

Antibakteriální kliky ve veřejných prostorách i domácnostech zvýší úroveň hygieny natrvalo a bez výrazných vstupních nákladů - jsou účinné nepřetržitě bez ohledu na vnější prostředí nebo opakovanou kontaminaci. Kliky COBRA CU+ doporučujeme do prostor s vyšším provozem, užitné vlastnosti je předurčují k širokému využití i v soukromém sektoru - v domácnostech nebo menších kancelářích.

www


Cobra Q Infinity
Cobra Q InfinityCobra Q InfinityCOBRA Q InfinityCobra Q Infinity

COBRA Q Infinity

Dokonalou jednoduchost a nadčasovost ztělesněnou v jediném kusu prémiové slitiny Zamac ocenili poroty nejvýznamnějších evropských designových soutěží - od Iconic Awards přes Germand Design Award až to nejprestižnější Red Dot Design Award.

Puristické tvary kliky Q Infinity najdou uplatnění zejména v designových interiérech a prestižních projektech vyznávajících minimalismus a moderní jednoduchost.

www


Cobra 1535
Cobra 1535Cobra 1535Cobra 1535Cobra 1535Cobra  2165

Cobra 1535

Až na hranu minimalismu - pečlivé zpracování hran zajistí příjemný úchop a umožňuje opustit jistotu oblých tvarů. Moderní kování Cobra 1535 nabízí jedinečnou estetiku zcela rovné kliky vhodné do moderních až industriálních prostor.

Abyste dosáhli maximálního souladu s ostatními interiérovými prvky, máte k dispozici více barevných variant - od klasického matného chromu přes matný nikl či mosaz až po elegantní matnou černou.

www


Cobra Q Spectra
Cobra Q SpectraCOBRA Q SpectraCobra Q Spectra

COBRA Q Spectra

Prestižní mezinárodní ocenění Red Dot Award a German Design Award dokládají výjimečnou designovou vyspělost a prémiovou kvalitu dveřních kování Cobra Q.

Základním znamením kolekce Q je dokonalá ergonomie bez ostrých hran a hladivý příjemný povrch. Kliky jsou vyrobeny z jediného kusu prémiové slitiny Zamac, který zaručuje dostatečnou tvrdost, odolnost proti poškrábání a pochopitelně i barevnou stálost v obou variantách povrchů - elegantním niklu i dominantní černé.

Minimalistické tvary předurčují prémiové kliky Cobra Q do moderních interiérů a prestižních projektů pro náročné klienty. 

www


1745 Kanelaz
1745 Kanelaz1745 Kanelaz1745 Kanelaz1745 Kanelaz1745 Kanelaz

Cobra 1745 Kanelaz

Klika Kanelaz 1745 si zaslouží víc, než jen letmý pohled. Zdálky moderní a strohá, zblízka sofistikovaně komplikovaná spojující jednoduché linie a historizující detaily.  Hlavně jemně probroušené hrany bronzové varianty dávají klice charakter a patinu dlouholetého užívání a vnesou i do moderního interiéru dotek zabydlenosti a vlídnosti.

Při každém doteku jsou cítit drobné rytiny na povrchu úchopové části - neškrábou, nedrhnou, jen pohladí jemnou pravidelnou strukturou. A navíc - zajistí, že ruce po povrchu kliky nikdy nesklouznou.

Součástí kolekce 1745 nejsou jen kliky, ale i dveřní koule a madla, ve variantách matný bronz, mosaz a nikl.

www


Editovat prezentaci výrobků
 
 © Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.