logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Airtrend s.r.o.

www.airtrend.cz
logo Airtrend

Airtrend - systémy klimatizace a ventilace

Ventilátory

Ventilátor Etamaster

Ventilátory do kruhového potrubí

Vlajkovými produkty v nabídce firmy Airtrend jsou potrubní ventilátory. Hlavními zástupci této rodiny jsou diagonální ventilátory ETALINE a ETAMASTER. Díky speciální konstrukci trojrozměrně zakřivených lopatek rotoru a statoru dochází k přeměně energetické ztráty (dynamický tlak) na využitelnou energii (statický tlak). S touto kombinací tu máme ventilátory s nejvyšší účinností ve své kategorii, čímž tyto ventilátory výrazně snižují provozní náklady.

Modelová řada RM jsou klasické radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami v kovovém plášti. Pro aplikace, kde jsou požadavky na nízký hluk je tu produktová řada ISOR. Izolované ventilátory s oběžným kolem s dozadu zahnutými lopatkami s vysokou aerodynamickou účinností. Všechny produktové řady jsou dostupné ve verzích s AC nebo s vysoce výkonnými EC motory.
wwwVentilátory do hranatého potrubí

Nabídka ventilátoru do čtyřhranného potrubí obsahuje 4 kompletní modelové řady. Řada ELKI a EMKI jsou výkonné ventilátory ETALINE/ETAMASTER zabudované do skříně z pozinkovaného plechu. Tyto ventilátory dosahují výborných parametrů. Řada ELKI s AC motory a EMKI s EC motory. V procesu zvyšování efektivity na požadavky směrnice Ekodesign došlo ke kompletnímu předělání modelových řad KVR a KVRI (ventilátor s 30mm izolací). Aerodynamická optimalizace nám umožnila nabídnout verze s cenově dostupnými AC motory a navíc nabízíme i obě modelové řady i s vysoce účinnými EC motory, které zdaleka předčí požadavky ERP standardů. Obě tyto verze ventilátorů pro čtyřhranné potrubí jsou vybaveny oběžnými koly s dozadu zahnutými lopatkami s vysokou aerodynamickou účinností.
wwwStřešní ventilátory

Nedílnou součást naší nabídky tvoří střešní ventilátory. Kompletní řady střešních ventilátorů s horizontálním(řada DHA) a vertikálním výtlakem (řada DVA). Všechny verze ventilátorů jsou vybaveny radiálními oběžnými koly s dozadu zahnutými lopatkami s vysokou aerodynamickou účinností. V nabídce jsou cenově dostupné verze s AC motory i verze ventilátorů s vysoce účinnými EC motory s plynulou regulací výkonu i verze s konstantní regulací tlaku v potrubí. Nabídku doplňují ventilátory DVN a DVNI (izolovaná verze) s větší teplotní odolností (120°C) vhodné pro kuchyňský systém ventilace.
www


Kuchyňské a odtahové ventilátory

Kuchyňské a odtahové ventilátory

Profesionální ventilátory pro kuchyňský systém ventilace. 6 řad ventilátorů vybavených radiálními oběžnými koly s dozadu zahnutými lopatkami s vysokou aerodynamickou účinností. Možnost motoru mimo proud vzdušniny i variabilních výstupů vzduchu. Dostupné i v teplotně a zvukově izolovaných verzích. Teplotní odolnost 80°C - 120°C. V nabídce najdete ventilátory s třístupňovými AC motory nebo s plynule regulovatelnými EC motory.
wwwVentilátor Limodor F/M

Ventilátor LIMODOR FM je ověřeným výsledkem neustálého technického vývoje firmy Limot orientovaného na budoucnost. Je odpovědí výroby na průzkum požadavků zákazníka – vysoký uživatelský komfort, estetický design, nejlepší technické řešení a absolutně jednoduchá montáž a údržba. Svou funkci plní v rodinných domech, bytovkách, administrativních budovách a hotelových komplexech nehlučným, bezpečným a efektivním odvětráváním sprchových koutů, koupelen, WC, saun, kuchyní, komor, sklepů, společenských místností, kanceláří a podobně.

Bílý plastový kryt na stěně nebo ve stropě – jediná viditelná část ventilátoru – elegantně dotváří interiér místnosti. Větrací výkon je podle typu 60 – 100 m³/ hod. O kvalitě říká fakt, že i když skončí záruka 5 let ventilátory LIMODOR FM nadále dlouhá léta spolehlivě slouží spokojeným zákazníkům.

Praktické variabilní příslušenství a zvláštní výbava přizpůsobují komfort větrání představám uživatele. Umožňuje zpožděné zapnutí a vypnutí ventilátoru, stále minimálně větrání, automatické zapnutí jako reakci na pohyb v místnosti, nebo na zvýšenou vlhkost, ovládání dálkovým ovladačem a podobně. Ventilátor LIMODOR FM připojen na vhodný splachovací systém Geberit dokáže vyvětrat místnost a současně odčerpat „těžký“ vzduch přímo z místa jeho vzniku – z WC mísy.

Odborníci v tuzemsku i v zahraničí, ale i dlouholetá zkušenost bez reklamací potvrzují absolutní evropskou špičku. Ventilátory LIMODOR jsou dlouhodobě nejprodávanějšími ventilátory své třídy v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Rekuperační jednotky pro byty, rodinné domy, komerční stavby i průmysl

Pride

Rekuperační jednotky ONYX

Kompaktní větrací jednotky řady ONYX s vysoce účinným protiproudým výměníkem tepla (až 93%), se vzduchovým výkonem od 200 m3/h do 3000 m3/h. Zařízení jsou dodávána ve třech variantách pro různé způsoby umístění. Plochá jednotka SKY pro instalaci pod strop, PRIDE s horizontálním uspořádáním výstupů a řada COMPACT a PASSIV s vertikálnímy výstupy a s možností instalace i ve venkovním prostředí. Za zmínku stojí podstropní řada jednotek PREMIUM v energetické třídě A+ vhodná pro větrání škol a školek. Díky speciálnímu systému entalpických klapek dochází k vysokému zpětnému zisku tepla a vlhkosti i při extrémně nízkých venkovních teplotách bez nutnosti použití předehřevu nebo odvodu kondenzátu.

Všechny jednotky ONYX jsou standardně vybaveny ventilátory s EC motory (EBM Papst), vysoce účinným výměníkem tepla (Recair Sensitive), bypassem, předehřevem (mimo PREMIUM), samozřejmostí je i uživatelsky přívětivá regulace SMART s barevným LCD displejem s možností monitorování kvality ovzduší (teplota, vlhkost, CO2), s mnoha provozními režimy větrání (party, digestoř, okna, ...) a spolupráce s elektrickým nebo vodním dohřevem a vodním nebo přímým chlazením.

wwwKompaktní větrací jednotky ETA K s deskovým rekuperátorem

Kompaktní větrací jednotky ETA K s deskovým rekuperátorem, se vzduchovým výkonem do 3000 m3/h. Zařízení jsou dodávána ve třech variantách pro různé způsoby umístění. Plochá jednotka ETA K..F pro instalaci pod strop, ETA K..V s vertikálnímy výstupy a ETA K..H s horizontálním uspořádáním výstupů a s izolací tloušťky 50 mm která dovolí instalace i ve venkovním prostředí.

Všechny jednotky ETA K jsou vybaveny klapkou pro obtok rekuperátoru v letním období a také teplovodním nebo elektrickým ohřívačem. Samozřejmostí je vestavěná autonomní regulace komunikující se systémy BMS, která uživatelům nabídne komfortní ovládání pomocí ovladače s barevným dotykovým displejem a volitelné funkce jako je například možnost řízení ventilátorů na konstantní tlak nebo průtok.

wwwKompaktní větrací jednotky ROTO K s rotačním regenerátorem

Kompaktní větrací jednotky ROTO K s rotačním regenerátorem, se vzduchovým výkonem do 12000 m3/h. Zařízení jsou dodávána ve dvou variantách pro různé způsoby umístění. ROTO K..V s vertikálnímy výstupy a ROTO K..H s horizontálním uspořádáním výstupů a s izolací tloušťky 50 mm která dovolí instalace i ve venkovním prostředí.

Všechny jednotky ROTO K jsou vybaveny klapkou pro obtok rekuperátoru v letním období a také teplovodním. Samozřejmostí je vestavěná autonomní regulace komunikující se systémy BMS, která uživatelům nabídne komfortní ovládání pomocí ovladače s barevným dotykovým displejem a volitelné funkce jako je například možnost řízení ventilátorů na konstantní tlak nebo průtok.Podstropní rekuperační jednotky ONYX SKY

Kompaktní podstropní větrací jednotky ONYX SKY s vysoce účinným protiproudým výměníkem tepla (až 93%), se vzduchovým výkonem od 200 m3/h do 3000 m3/h. Jednotky jsou vhodné pro větrání bytů, rodinných domů, prodejen, škol a školek, restaurací, obchodů, sportovních a průmyslových objektů.

Všechny jednotky ONYX SKY jsou standardně vybaveny ventilátory s EC motory (EBM Papst), vysoce účinným výměníkem tepla (Recair Sensitive), bypassem, předehřevem, samozřejmostí je i uživatelsky přívětivá regulace SMART s barevným LCD displejem s možností monitorování kvality ovzduší (teplota, vlhkost, CO2), s mnoha provozními režimy větrání (party, digestoř, okna, ...) a spolupráce s elektrickým nebo vodním dohřevem a vodním nebo přímým chlazením.

wwwPodstropní rekuperační jednotky ONYX PREMIUM

Kompaktní podstropní jednotky řady ONYX PREMIUM s vysoce účinným protiproudým výměníkem tepla (až 93%), se vzduchovým výkonem od 650 m3/h do 1300 m3/h.

Jednotka splňuje energetickou třídu A+. Díky speciálnímu systému entalpických klapek dochází k vysokému zpětnému zisku tepla a vlhkosti. I při extrémně nízkých venkovních teplotách bez nutnosti použití předehřevu nebo odvodu konenzátu.

Jednotky jsou vhodné pro větrání bytů, rodinných domů, prodejen, škol a školek, restaurací, obchodů, sportovních a průmyslových objektů. Všechny jednotky ONYX jsou standardně vybaveny ventilátory s EC motory (EBM Papst), vysoce účinným výměníkem tepla (Recair Sensitive), bypassem, samozřejmostí je i uživatelsky přívětivá regulace SMART s barevným LCD displejem s možností monitorování kvality ovzduší (teplota, vlhkost, CO2), s mnoha provozními režimy větrání (party, digestoř, okna, ...) a spolupráce s elektrickým nebo vodním dohřevem a vodním nebo přímým chlazením.

wwwRekuperační jednotky ONYX CLASSIC

Kompaktní stacionární větrací jednotka ONYX CLASSIC s vysoce účinným protiproudým výměníkem tepla (až 93%), se vzduchovým výkonem do 550 m3/h. Jednotka je vhodná pro větrání bytů, rodinných domů, prodejen, škol a školek, restaurací, obchodů, sportovních a průmyslových objektů.

Všechny jednotky ONYX jsou standardně vybaveny ventilátory s EC motory (EBM Papst), vysoce účinným výměníkem tepla (Recair Sensitive), bypassem, předehřevem, samozřejmostí je i uživatelsky přívětivá regulace SMART s barevným LCD displejem s možností monitorování kvality ovzduší (teplota, vlhkost, CO2), s mnoha provozními režimy větrání (party, digestoř, okna, ...) a spolupráce s elektrickým nebo vodním dohřevem a vodním nebo přímým chlazením.

www

Klimatizační jednotky


Profesionální filtrační a odsávací zařízení Luftbauer

Odsavače od svařování, odsavače prachu, odlučovače olejové mlhy, filtrační jednotky - ATEX, průmyslové vysavače, odsavače pro autoservisy, odsavače pro hasiče, odsávací ramena, odsávací stoly.Editovat prezentaci výrobků
 
 


ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.