logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí

28.9.2021
Haas Fertigbau s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Kontakt:
Milada Makulová
e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz, tel. + 420 731 542 269

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou pozici ve stabilní německé firmě
  • Osobní a odborný rozvoj při spolupráci s německou centrálou
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Práci v rodinné a kolegiální atmosféře
  • Diety vyšší, než je daný minimální standard pro soukromý sektor
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Měsíční a roční prémie
  • Notebook, mobilní telefon
  • Mzda 35 000 až 50 000 Kč

Náplň práce:

  • kontrola projektové dokumentace a její kompletnosti
  • kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality
  • kontrola dodržování technologických postupů
  • řízení , koordinace a kontrola prováděných pracích na svěřené stavbě
  • návrhy alternativních technických řešení
  • samostatná jednání se všemi účastníky stavby
  • vedení kontrolních dnů
  • vedení stavebních deníků
  • koordinace pracovních týmů
  • fotodokumentace prováděných stavebních prací a jejich archivace
  • kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s projektovou dokumentací
  • kontrola obsahové a cenové správnosti předložených nabídek subdodavatelů, včetně vyhodnocení
  • schvalování předkládaných návrhů na fakturaci subdodavateli
  • efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení
  • informovat vedení společnosti o stavu svěřených zakázek
  • spolupráce s ostatními středisky
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě

Požadavky:

  • VŠ/SŠ stavební
  • organizační a rozhodovací schopnosti
  • technické myšlení a orientace v projektové dokumentaci
  • uživatelská znalost programu MS Office
  • komunikativnost a schopnost vést samostatná jednání
  • akceptovatelnost pružné pracovní doby
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • znalost německého jazyka výhodou

ZOBRAZIT PLNOU VERZI