logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Programátor/ka software aplikací

vloženo:19.3.2020
firma:Domat Control System s.r.o.
jméno:Aneta Černá
kontakt:Telefon: 734 820 340
region:Pardubický kraj

Společnost Domat Control System, s.r.o., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

Chceš pracovat ve firmě kde se staví jak software, tak i hardware pro inteligentní budovy? Do vývojového týmu hledáme programátora, který se rád učí nové věci a zajímá se o aktuální trendy ve vývoji softwarových aplikací.

Náplň práce
  • Zapojení do uceleného životního cyklu SW aplikace: zpracování analýzy, návrh architektury a programování.
  • Spolupráce na vývoji software rodiny Merbon (ucelená rodina software pro automatizaci budov a energetický management).
Požadované znalosti – vývojář front-end
  • Zkušenosti s Angular
  • JavaScript/TypeScript
Požadované znalosti – vývojář back-end
  • Zkušenosti s .NET (C#)
  • Zkušenosti s vývojem pro server side webové aplikace – ASP.NET, WebAPI
  • Základní znalost SQL
Výhodou
  • Zkušenost s prostředím MS DevOps
  • Znalost WPF
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací
  • Práce s SQL nebo Powershell skripty
  • Práce s Time Series databázemi (Influx, ElasticSearch, …)
  • Práce s Linux
Proč u nás pracovat?
  • Nemusíte být v kanceláři od – do a pracovat můžete i z domova
  • Na všem se u nás dá domluvit
  • Dochází k nám prima lektoři angličtiny
  • Ceníme si šikovných kolegů a snažíme se o jejich rozvoj
  • Finanční prémie u nás nejsou jen o 13. platu
  • Stabilní a přátelský vývojářský tým
Benefity
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • 13. plat

Domat Control System je malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče – skupiny ČEZ. Již 15 let úspěšně působí na poli automatizace. Zabývá se vývojem, distribucí a také vlastní instalací řídícího systému pro inteligentní budovy. Jsme fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru.

Kontakt
Domat Control System s.r.o.
Aneta Černá
U Panasonicu 376
530 06 Pardubice-Pardubice
Česká republika
Telefon: 734 820 340

ZOBRAZIT PLNOU VERZI